آرکوس در ازدحام خبری پیش از CES ،گام شمار جدید خود را معرفی کرد

نویسنده:

۱۰:۰۵:۵۲Archos Activity Tracker یک مچ بند است که قادر به شمارش تعداد گام‌ها و نمایش تاریخچه فعالیت‌های شماست و همین طور به شما اجازه می‌دهد تا با دوستان تان در این زمینه به رقابت بپردازید.
همانند Fitbit Force ، محصول آرکوس هم از صفحه نمایش کوچکی برای نمایش اطلاعات ساده و اساسی چون تعداد گام‌های طی شده و یا میزان کالری سوزانده شده در هر روز بهره می‌گیرد. آرکوس می‌گوید باتری این مچ بند در صورت شارژ کامل، تا یک هفته می‌تواند نیروی مورد نیاز آن را تأمین کند. مشابه Nike+ Fuelband ، این دستگاه هم با استفاده از پورت USB شارژ می‌شود.
البته امکان جفت شدن مچ بند آرکوس با نرم افزار اختصاصی آن هم وجود دارد و پس از این کار، مچ بند به صورت بی سیم به اشتراک گذاری داده‌ها با آن می‌پردازد. علاوه بر نمایش گرافیکی داده ها، مشابه jawbone و دیگر شبکه‌های اجتماعی کوچک و تک منظوره،  نرم افزار به شما اجازه می‌دهد تا با هشت نفر دیگر از دوستان تان نیز به رقابت  بپردازید.
علاوه بر این مچ بند، و همانطور که پیش‌تر در فوت و فن خواندید،  آرکوس قصد دارد مجموعه ابزارهای دیگری چون فشارسنج، ایستگاه هواشناسی خانگی، و یک تبلت هفت اینچی را که قابلیت کار با نرم افزارهای Smart Home را دارا هستند، تحت نام «اشیای متصل» در CES امسال معرفی کند.
 هنوز از قیمت و زمان عرضه این محصولات اطلاعی در دست نیست.

برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها