بازتولد اندروید: فیلیپس تبلت شما را به یک پروژکتور تبدیل می‌کند

نویسنده:

۰۲:۱۶:۳۶تمامی نرم افزار‌های شما در تصویر منعکس شده توسط پروژکتور به نمایش در آمده و می‌توانید با کشیدن انگشت تان بر روی پد لمسی در نظر گرفته شده در قسمت فوقانی دستگاه، به برقراری تعامل با آن‌ها بپردازید. این پد یک اشاره گر موس را برای شما به نمایش در می‌آورد که در میان محصولات معمول اندرویدی نمی توانید اثری از آن بیابید. این پروژکتور از نرم افزارهای پیش فرض برای نمایش اسناد معمولی چون اسلاید‌های پاور پوینت از یک فلش دیسک استفاده کرده و دسترسی کامل شما به Google Play را نیز تضمین می‌کند.
این امر به معنای آن است که همانند مشاهد اسناد متنی و دیگر اسناد مشابه می‌توانید به اجرای Netflix و یا Candy Crush بر روی این پروژکتور بپردازید، گرچه ممکن است تجربه کاربری این دو فرسنگ‌ها از هم فاصله داشته باشد. میزان روشنایی موتور نوری DLP که به لامپ‌های LED مجهز است به 100 لومن می‌رسد که برای رده پروژکتورهای جیبی کاملا عالی به نظر می‌رسد؛ هرچند برخی از محصولات مشابه، سطح روشنایی تا 300 لومن را هم ارائه می‌کنند.
با اینکه موضوع کاملا متفاوت است اما نمی توانید تصور کنید که طول عمر باتری این پروژکتور حتی به نزدیکی طول عمر Galaxy Tab شما هم برسد. PicoPix حدودا تا دو ساعت با یکبار شارژ دوام می‌آورد اما با خرید پایه اختیاری می‌توانید این رقم را نهایتا تا چهار ساعت افزایش دهید. این پایه از اسپیکرهای استریوی دو واتی نیز بهره مند است و تجربه بهتری از تماشای آنلاین ویدیوها برای تان به ارمغان خواهد آورد.
PicoPix PPX3610 از همین ماه و با بهایی حدود 549 دلار در دسترس کاربران خواهد بود.

برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه