دوربین هوشمند سامسونگ WB35F

نویسنده:

۰۸:۵۳:۲۶Tag & Go: به آسانی خاطره‌ها را به اشتراک بگذارید
فناوری‌های NFC و Wi-Fi به اشتراک‌گذاری عکس‌ها را بیش از پیش آسان‌تر کرده است. برند و ویژگی جدید “Tag & Go” به سادگی لمس کردن موبایل هوشمند و دوربین WB35F، به اشتراک‌گذاری را یک پله فراتر برده است. به طور کاملا خودکار، عملکرد‌ها فعال می‌شوند که انتقال، به اشتراک‌گذاری و پشتیبان گرفتن از عکس‌ها را ساده‌تر از هر موقع دیگر می‌کند. از جمله ویژگی Photo Beam که عکسی را که در دوربین مشاهده می‌کنیم، به موبیل انتقال می‌دهد. با ویژگی Auto Share به محض گرفتن عکس، از آن پشتیبان گرفته می‌شود و MobileLink به کاربر اجازه می‌دهد تا با انتخاب عکس‌ها، به انتقال آن‌ها و سازماندهیشان بپردازد. با Remote View Finder به راحتی از طریق موبایلتان به کنترل دوربین بپردازید.
گزینه‌های مختلف Smart Mode عکاسان را قادر به بهینه کردن رنگ و کیفیت هر عکس می‌کند. ویژگی خارق‌العاده دیگر Smart Auto mode است که با شناسایی عوامل مختلف محیط، بهترین عکس را ارائه می‌دهد. با ویژگی Live Panorama نیز، کاربران می‌توانند به طور خودکار و با چرخاندن دوربین، عکس‌های عریض بگیرند. به علاوه گزینه فیلمبرداری وجود دارد به اسم HD video recording که فیلمبرداری HD را انجام می‌دهد.
دوربین WB35F سامسونگ، دوربین مقرون به صرفه‌ایست که برای عکاسان حرفه‌ای و ایجاد عکس‌های باکیفیت طراحی شده است. این دوربین در 4 رنگ مشکی، قرمز، سفید و بنفش موجود خواهد بود. برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه