دوربین هوشمند سامسونگ WB50F

نویسنده:

۰۹:۰۹:۳۷


دوربین WB50F مجهز به زوم اپتیکال 12 برابر و سنسور 16 مگاپیکسلی CCD است که با وجود Soft Flash عکس‌های بهتری در نور کم می‌گیرد.
Tag & Go: به آسانی خاطره‌ها را به اشتراک بگذارید
فناوری‌های NFC و Wi-Fi به اشتراک‌گذاری عکس‌ها را بیش از پیش آسان‌تر کرده است. برند و ویژگی جدید “Tag & Go” به سادگی لمس کردن موبایل هوشمند و دوربین WB50F، به اشتراک‌گذاری را یک پله فراتر برده است. به طور کاملا خودکار، عملکرد‌ها فعال می‌شوند که انتقال، به اشتراک‌گذاری و پشتیبان گرفتن از عکس‌ها را ساده‌تر از هر موقع دیگر می‌کند. از جمله ویژگی Photo Beam که عکسی را که در دوربین مشاهده می‌کنیم، به موبایل انتقال می‌دهد. با ویژگی Auto Share به محض گرفتن عکس، از آن پشتیبان گرفته می‌شود و MobileLink به کاربر اجازه می‌دهد تا با انتخاب عکس‌ها، به انتقال آن‌ها و سازماندهیشان بپردازد. با Remote View Finder به راحتی از طریق موبایلتان به کنترل دوربین بپردازید.
گزینه‌های مختلف Smart Mode عکاسان را قادر به بهینه کردن رنگ و کیفیت هر عکس می‌سازد. ویژگی خارق‌العاده دیگر Smart Auto mode است که با شناسایی عوامل مختلف محیط، بهترین عکس را ارائه می‌دهد.
دوربین WB50F سامسونگ دوربین مقرون به صرفه‌ایست که برای عکاسان حرفه‌ای و ایجاد عکس‌های باکیفیت طراحی شده است. این دوربین در 4 رنگ مشکی، قرمز، سفید و بنفش موجود خواهد بود.برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه