دوربین هوشمند سامسونگ WB1100F

نویسنده:

۰۹:۳۳:۲۰


با قابلیت Speed Control Key کاربران می‌توانند با سرعت بالا و به آسانی بر روی سوژه‌های عکاسیشان زوم کنند. این ویژگی زمانی می‌تواند استفاده شود که به زوم بالا و عکس‌های پانوراما نیاز است.

Tag & Go: به آسانی خاطره‌ها را به اشتراک بگذارید
فناوری‌های NFC و Wi-Fi به اشتراک‌گذاری عکس‌ها را بیش از پیش آسان‌تر کرده است. برند و ویژگی جدید “Tag & Go” به سادگی لمس کردن موبایل هوشمند و دوربین WB1100F، به اشتراک‌گذاری را یک پله فراتر برده است. به طور کاملا خودکار، عملکرد‌ها فعال می‌شوند که انتقال، به اشتراک‌گذاری و پشتیبان گرفتن از عکس‌ها را ساده‌تر از هر موقع دیگر می‌کند. از جمله ویژگی Photo Beam که عکسی را که در دوربین مشاهده می‌کنیم، به موبایل انتقال می‌دهد. با ویژگی Auto Share به محض گرفتن عکس، از آن پشتیبان گرفته می‌شود و MobileLink به کاربر اجازه می‌دهد تا با انتخاب عکس‌ها، به انتقال آن‌ها و سازماندهیشان بپردازد. با Remote View Finder به راحتی از طریق موبایلتان به کنترل دوربین بپردازید.
دوربین WB1100F سامسونگ مناسب برای عکاسان ماجراجویی است که به زوم بالا در عکس‌ها احتیاج دارند و می‌خواهند عکس‌هایشان را به راحتی با اطرافیانشان به اشتراک بگذارند.
این دوربین در رنگ‌های قرمز و مشکی به بازار عرضه خواهد شد.
برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه