دوربین هوشمند سامسونگ WB2200F

نویسنده:

۰۹:۵۶:۰۳


 

این مدل دوربین مناسب عکاسان حرفه‌ای خواهد بود که ویژگی‌های اپتیکال دوربین، عکس‌های با کیفیت و باطری با ظرفیت بالا برایشان اهمیت بالایی دارد.

Tag & Go: به آسانی خاطره‌ها را به اشتراک بگذارید
فناوری‌های NFC و Wi-Fi به اشتراک‌گذاری عکس‌ها را بیش از پیش آسان‌تر کرده است. برند و ویژگی جدید “Tag & Go” به سادگی لمس کردن موبایل هوشمند و دوربین WB2200F، به اشتراک‌گذاری را یک پله فراتر برده است. به طور کاملا خودکار، عملکرد‌ها فعال می‌شوند که انتقال، به اشتراک‌گذاری و پشتیبان گرفتن از عکس‌ها را ساده‌تر از هر موقع دیگر می‌کند. از جمله ویژگی Photo Beam که عکسی را که در دوربین مشاهده می‌کنیم، به موبایل انتقال می‌دهد. با ویژگی Auto Share به محض گرفتن عکس، از آن پشتیبان گرفته می‌شود و MobileLink به کاربر اجازه می‌دهد تا با انتخاب عکس‌ها، به انتقال آن‌ها و سازماندهیشان بپردازد. با Remote View Finder به راحتی از طریق موبایلتان به کنترل دوربین بپردازید.
با وجود سنسور 16 مگاپیکسلی BSI CMOS، دوربین WB2200F سامسونگ می‌تواند عکس‌هایی زنده و با وضوح بالای جزییات بگیرند. با زوم اپتیکال خارق‌العاده 60 برابر این دوربین، عکسان می‌توانند به سوژه‌های عکاسیشان نزدیک‌تر شوند و عکس‌های خارق‌العاده خلق کنند. سرعت بالای زوم این دوربین و زوم مستقیم از 0 تا 60 برابر بدون اتلاف وقت، کنترل عکس‌ها را برای عکاسان آسان‌تر می‌کند. لنز الترا واید 20 میلیمتری این دوربین، اجازه نخواهد داد فضای عکسبرداری محدود شود. این دوربین نیز قادر به فیلمبرداری 1080 Full HD با 30 فریم در ثانیه و نمایش آن در صفحه نمایش 3 اینچی hVGA LCD است.
Dual Grip، کیف مشکی و قابل حمل، استفاده و حمل WB2200F را راحت‌تر می‌کند. Electronic Viewfinder کار عکاسان با این دوربین را راحت‌تر و لذت‌بخش‌تر می‌کند. ویژگی i-Function، ویژگی مفید دیگری است که می‌توان تمام تنظیمات دستی را فقط با فشردن یک دکمه در اختیار داشت. عکاسان مبتدی و حتی حرفه‌ای می‌توانند از فواید Smart Mode که تنظیمات مطابق با هر نوع محیط را در اختیار قرار می‌دهد، استفاده کنند. برای مثال تنظیم Sunset، بهترین تنظیمات را برای گرفتن عکس از خورشید و Action Freeze بهترین تنظیمات برای عکسبرداری در موقعیت‌های ورزشی و پرسرعت اعمال می‌کند.


برگرفته از
نمایشگاه CES
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه