کشته شدن تعدادی از عوامل فیلم ده‌نمکی بر اثر انفجار

نویسنده:

۰۳:۱۱:۵۸


به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز 18 دی ماه در شهرک سینمایی دفاع مقدس محل فیلمبرداری فیلم- سریال "معراجی‌ها" به کارگردانی مسعود ده نمکی، انفجاری رخ داد که براثر این انفجار، محمدجواد شریفی و تعدادی از عوامل این فیلم سینمایی کشته شدند.

بر اثر انفجار ناگهانی نارنجک در یک خودور که برای بخش جلوه‌های ویژه این فیلم – سریال استفاده می‌شده است، عوامل این کار دچار سانحه شدند. هیچ‌یک از بازیگران اصلی کار در این سانحه دچار آسیب نشدند.

بازی محمد رضا شریفی نیا، پوراندخت مهیمن و گروه دانشجویان "معراجی‌ها" علی صادقی، نیما شاهرخ شاهی، امیرنوری، کاوه خداشناس، سمانه پاکدل، حدیثه تهرانی و حسین مهری نیز به تازگی تمام شده است.

اکبر عبدی با گریمی متفاوت در نقش عیسی همراه با سید جوادهاشمی، مهران رجبی، پندار اکبری و ماشاالله شاهمرادی زاده طی هفته گذشته مقابل دوربین ده نمکی رفته‌اند. موسیقی فیلم نیز توسط امیر توسلی ساخته شده و صداگذاری آن را محمود موسوی نژاد انجام می‌دهد.

پروژه "معراجی ها" به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سید محمود رضوی که پیش از 40 بازیگر دارد قرار است در فرمت یک فیلم سینمایی اکران و پس از آن در قالب یک مجموعه تلویزیونی پخش شود.

در خلاصه داستان "معراجی‌ها" آمده است: قراراست تعدادی از شهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاه‌ها دفن شوند. اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب و جنجال در دانشگاه می‌کنند که آغاز قصه‌ای می‌شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می‌شوند…

برگرفته از
معراجی‌ها
لینک کوتاه
برچسب ها