معرفی Xperia™ E1 – بهترین تلفن هوشمند به معنای واقعی، در ردۀ خودش

نویسنده:

۰۴:۵۸:۰۳


کالوم مک‌دوگال، مدیر بازاریابی Xperia در Sony Mobile Communications گفت: « Xperia E1بهترین فناوری‌های صدای Sony را با طراحی ممتاز و سخت‌افزار عالی برای افرادی که می‌خواهند خود را با صدای بلند برای دنیای پیرامونشان توصیف کنند، ترکیب می‌کند. این پخش‌کننده‌ای جدید با تمرکز بر روی موسیقی در مجموعۀ  Xperia ما است که با بهترین‌های طراحی، نمایشگر و پیشنهادات محتوای Sony حمایت می‌شود»
 
بهترین در ردۀ خودش
 
Xperia E1 تلفن هوشمندی در ردۀ متوسط با اعتباری به واقع ممتاز است. حسی از استحکام، پردازشگر سریع، و صفحۀ نمایش ٤ اینچی با سرعت بالای تبادل داده ترکیب شده‌اند تا عملکردی تمام و کمال ارائه کنند که این در مقایسه با تلفن‌های هوشمند دیگر در این رده بی‌رقیب است. این در حالی است که تجربۀ صدا و پیشنهاد محتوای آن تمایزی به معنای واقعی را ارائه می‌کند.
موسیقی فوق‌العاده در هرکجا
 
میراث صدای Sony به وضوح در Xperia E1 شنیده می‌شود. جایی که فناوری‌‌‌های کلیدی به همراه بلندگوی ١٠٠ دسی‌بلی (با ١٠٠ دسی‌بل روی Xperia™ E1 شما، حتی صدای موتورسیکلت هم نمی‌تواند برای شنیدن موسیقی‌تان مزاحمتی ایجاد کند.) گرد هم آمده‌اند تا صدایی رساتر و تمیزتر که در هر شرایط محیطی راهش را پیدا می‌کند، ارائه دهند. با حالت ClearAudio+‎ فوراً تجربۀ موسیقی‌تان را ارتقاء داده و توازن فرکانس‌ها را بهینه کنید و هم‌زمان xLOUD از اینکه صدای آهنگ‌هایتان به خوبی هرچه تمام‌تر و واضح و شفاف است، اطمینان حاصل می‌کند.
کنترل‌های حسی WalkmanTM
فناوری WalkmanTMمتعلق به Sony به بیش از٣٠ سال تجربۀ صدای ممتاز تعلق دارد و  Xperia E1 بر این اساس ساخته شده است. کنترل‌های تکان دادن برای انتخاب تصادفی و کلید اختصاصی WalkmanTMبرای «فشردن طولانی برای راه‌اندازی» از اینکه بارگیری و پیمایش آهنگهایتان به ساده‎‌ترین شکل ممکن هستند، اطمینان حاصل می‌کنند. در عین حال تازه‌ترین نسل برنامۀ «WALKMAN» متعلق به Sony کار تلفیق موسیقی آنلاین و آفلاین، ساخت لیست‎‌های پخش و همچنین پخش و اشتراک‌گذاری آهنگ‌ها را کوتاه می‌کند.
 
صفحۀ نمایش فوق واضح ٤ اینچی
همۀ اینها از طریق صفحۀ نمایش لمسی ٤ اینچی کنترل می‌شود. Xperia E1 که از پیش‌زمینۀ Sony در فناوری تلویزیون استفاده می‌کند، برای ارائۀ تجربۀ بصری همه جانبه، تخصص Sony را در فناوری‌های نمایش دیجیتال به کار گرفته است. چه تماشای فیلم باشد یا دیدن عکس، این نمایشگر هم درخشان و هم واضح است.
قلب تجربۀ Sony شما
Xperia E1 از طریق Bluetooth™‎ به اکوسیستم گسترش یافتۀ Sony متصل می‌شود. بنابراین Xperia E1 در قلب تجربۀ موسیقی متصل Sony شما باقی می‌ماند. چه از طریق هدست Bluetooth™‎ استریو مدل SBH20 برای کسانی که ترجیح می‌دهند موسیقی‌شان را برای خودشان نگه دارند یا از طریق گیرندۀ موسیقی Bluetooth™‎ مدل BM10 برای آنان که به تجربۀ صدایی حتی رساتر نیاز دارند.
دوسیم‌کارت، بدون اغماض
 
مدل جدید دو سیم‌کارتۀ Xperia E1 نیز در دسترس خواهد بود که  از طریق به‌کارگیری نسل جدید فناوری تلفن همراه دو سیم‌کارتۀ Sony، تجربۀ جدیدی را ارائه می‌کند.کاربران می‌توانند هر دو سیم‌کارت را به طور مستقل با صداهای زنگ سفارشی و تعویض تک لمسی بین سیم‌کارت‌ها پیش از تماس یا ارسال پیام متنی تنظیم کنند.
فناوری مدیریت دو سیم‌کارت Sony بدان معناست که کاربران می‌توانند هر دو سیم‌کارت را فعال نگه داشته و دیگر هیچ تماسی را حتی در هنگام مکالمه با یکی از سیم‌کارت‌ها از دست ندهند.

 

 
ویژگی‌های Xperia E1Xperia E1dual)

  • صفحۀ نمایش ٤ اینچی WVGA (٨٠٠x ٤٨٠)
  • پردازشگر سریع دوهسته‌ای ١٫٢ گیگاهرتزی با ٥١٢ مگابایت رم و ٤ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی
  • کلید WalkmanTM، تکان دادن برای انتخاب تصادفی و کنترل‌های سخت‌افزاری برای کنترل آسان موسیقی
  • تبادل داده‌های سریع با Cat 14 HSPA+
  • در رنگ‌های سفید، مشکی و ارغوانی

١ Xperia E1 به پردازشگر دوهسته‌ای ١٫٢ گیگاهرتزی MSM8210 ساخت Qualcomm و ٥١٢ مگابایت رم مجهز شده و دارای صفحۀ نمایش ٤ اینچی (٢٣٣ پیکسل در اینچ) و باتری ١٧٠٠ میلی آمپر ساعتی است.  مشخصات E1 توسط Strategy Analytics  با ١٠٠ تلفن هوشمند برتر سال ٢٠١٣ با متوسط قیمت جهانی ١٧٥ یورو یا کمتر مورد مقایسه قرار گرفته است. منبع سرویس‌های SpecTRAX و PriceTRAX متعلق به Strategy Analytics، ٢٩ نوامبر ٢٠١٣. اطلاعات بیشتر در www.sonymobile.com/testresults

برگرفته از
Xperia™ E1
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه