برندگان جوایز هفته‌های اول و دوم «هفته­‌های ٢٠٠ میلیونی» همراه اول مشخص شدند

نویسنده:

۰۹:۴۸:۲۴

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، روز جمعه ٢٧ دی ماه، طی مراسمی با حضور جمعی از مدیران اپراتور اول و نمایندگان نهادهای نظارتی، قرعه کشی جوایز هفته های اول و دوم دی ماه طرح «هفته های٢٠٠ میلیونی» همراه اول که زمستان امسال اجرا می شود، برگزار شد و چهار برنده خوش شانس جایزه یکصد میلیون تومانی معرفی شدند.

پس از قرعه کشی میان شماره های دایمی و اعتباری، آقایان حسن رضایی مهر از استان همدان با شماره تلفن ٠٩١٨٣٠***٩٦ (دایمی) و اصغر محمدزاده از استان تهران با شماره تلفن ٠٩١٢٨٠***٥٧(دایمی) به عنوان برندگان خوش شانس هفته اول و همچنین آقای محمد ایمانی خیرآباد از استان آذربایجان شرقی با شماره تلفن ٠٩١٤٩٠***٣٤ (اعتباری) و خانم اشرف دالوند از استان لرستان با شماره تلفن ٠٩١٦٩٦***٢٧ (اعتباری) به عنوان برندگان خوش شانس هفته دوم معرفی شدند.

بر اساس این گزارش، مشترکین اپراتور اول هر هفته شانس این را خواهند داشت که در قرعه کشی دو جایزه یکصد میلیون تومانی شرکت کنند.

در طرح «هفته های ٢٠٠ میلیونی» که تا پایان زمستان امسال ادامه دارد، همراه اولی ها می توانند برای برنده شدن جوایز ١٠٠ میلیونی، به روش های مختلف نظیر فعالسازی سیم کارت دائمی(١٠٠ امتیاز)، کارکرد سیم کارت دائمی(هر ١٠٠٠ تومانیک امتیاز)، فعالسازی سیم کارت اعتباری(١٠ امتیاز) و شارژ سیم کارت اعتباری(هر ١٠٠٠ تومان یک امتیاز) اقدام کنند.

در طرح مذکور، محاسبه امتیازات شرکت کنندگان در قرعه کشی بصورت هفتگی است و امتیازات یک هفته به هفته بعدی انتقال نمی یابد.

لازم به ذکر است که مشترکین برای شرکت در قرعه کشی نیاز به هیچ گونه ثبت نام یا فعالیت خاصی نداشته و به صورت خودکار در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

همراه اول اعلام کرده است، مشترکین این اپراتور می توانند برای دریافت راهنمای طرح عدد «٩» و برای استعلام امتیاز عدد «١» را به سامانه ٨٠٨٣ پیامک کنند. همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص از طریق پرتال همراه اول به نشانی www.mci.ir امکان پذیر است.

برگرفته از
هفته­‌های ٢٠٠ ميليونی
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه