محصولات جدید مرسدس بنز در نمایشگاه بین المللی اتومبیل دیترویت – آمریکا 2014

نویسنده:

۰۴:۴۰:۵۲


کلاس سی جدید، یکی از مدل های مورد توجه و مهم در این نمایشگاه بود. این کلاس در بازار کشور آمریکا از فروش بالایی برخوردار است . بهمین منظور نیز برای دسترسی سریع مشتریان و علاقمندا ن به این اتومبیل در این قاره، در آینده نزدیک، کارخانه ای برای تولید این کلاس تاسیس خواهد شد. در حال حاضر مدل های چهار سیلندر دیزلی و بنزینی این کلاس معرفی شده است. در آیند ه نزدیک نیز مدل های شش سیلندر هایبریدی نیز به این کلاس اضافه خواهند شد.
مدل GLA 45 AMG  یکی دیگر از مدل های جدید این شرکت است. این مدل در نوع خود ، قویترین اتومبیل SUV کوچک  قلمداد می شود. موتور این مدل از نوع چهار سیلندر خطی و به قدرت 360 اسب بخار  است. در این مدل فقط موتور تقویت نشده است، بلکه از نظر ظاهری و تزئینات  داخلی نسبت به مدل های دیگر  متفاوت تر است.
مدل دوازده سیلندر کلاس اس ،  در قالب مدل S 600 در این نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است. موتور این کلاس از نوع جدید دوازده سیلندر است.  نزئینات داخل این مدل نسبت به مدلی های دیگر این کلاس ، از ویژگی های منحصربفردی برخوردار است. موتور این مدل از قدرت 530 اسب بخار برخوردار است. دو توربوشارژ  ، هوای فشرده را به داخل موتور تزریق می کنند و  گنجایش موتور از 5513 سی سی در موتور قبلی، به 5980 سی سی افزایش پیدا کرده است. این مدل فقط از نوع کشیده قابل سفارش است.
در کنار این  مدل ها،  مدل نمونه  کلاس اس کوپه نیز به نمایش در آمد. این مدل، آینده کلاس CL را با نام جدید S-Coupe به نمایش می گذارد.
کلاس های دیگر مرسدس بنز و همچنین مدل اسپرتی AMG نیز در این سالن به نمایش گذاشته شده است.


برگرفته از
نمایشگاه بین المللی اتومبیل دیترویت
لینک کوتاه
برچسب ها