رونمایی از بزرگ‌ترین تلفن ویندوزی به تعویق افتاد

نویسنده:

۰۹:۰۸:۳۷

 به گزارش خبرگزاری مهر، براساس اخبار غیر رسمی از شرکت نوکیا مراسم رونمایی از لومیا 1520 نوکیا با صفحه نمایش بزرگ که قرار بود روز 26 سپتامبر برگزار شود به تعویق افتاده و گزارش‌های جدید حاکی از این است که این دستگاه تا اواسط اکتبر معرفی نخواهد شد.
تصاویر این فبلت 6 اینچی با سیستم‌عامل ویندوز پیش‌تر فاش شده است، اما نوکیا از ارائه تمام جزئیات درباره این دستگاه خودداری کرده است. لومیا 1520 با نام رمز بندیت دارای وضوح تصویر 1080 پیکسلی است که به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین و شفاف‌ترین صفحه نمایش درمیان تمام تلفن‌های ویندوزی باشد. انتظار می‌رود که پس از معرفی این فبلت، تعداد دستگاه‌های ویندوزی با صفحه نمایش 1080 پیکسلی افزایش یابد.
لومیا 1520 دارای یک بدنه ساخته شده از پلی‌کربنات است و پردازشگر چهار هسته‌ای کوالکوم اسنپ دراگون آن را تقویت می‌کند، این درحالی است که این فبلت ویندوز با یک دوربین پشت 20 مگاپیکسلی همراه شده است. یکی از دلایل احتمالی تاخیر در معرفی لومیا 1520 فروش واحد تولید تلفن نوکیا به شرکت مایکروسافت است که اوایل ماه جاری اعلام شد. 
به عنوان بخشی از این معامله استفان الوپ از سمت خود به عنوان مدیر اجرایی نوکیا کناره‌گیری می‌کند تا به معاون رییس بخش دستگاه‌ها و خدمات مایکروسافت منصوب شود. الوپ پیشتر از مدیران اجرایی مایکروسافت و یکی از معدود نامزدهای پیشنهاد شده برای جایگزینی استیو بالمر مدیرعامل کنونی مایکروسافت است که تا تابستان آینده بازنشسته می‌شود.
برگرفته از
Lumia 1520
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه