برگزاری سمینار ویستا پخش رایانه

نویسنده:

۰۳:۲۹:۲۶


این مراسم در روز پنج شنبه مورخ سوم بهمن در محل هتل اسپیناس تهران با حضور بیش از 600 نفر از نمایندگان این شرکت، میهمانانی از اتحادیه صنف رایانه، اتحادیه صنف موبایل، مرکز تحقیقات انفورماتیک ایران و مدیران پاساژهای پایتخت، بازار ایران و بازار رضا برگزار شد.
در این مراسم ابتدا خانم ناهید عباس نژاد مدیر عامل شرکت ویستا پخش رایانه به ارائه توضیحاتی در مورد تاریخچه فعالیت این شرکت پرداخت. به گفته وی این شرکت از سال 1376 در حال ارائه خدمات و پشتیبانی همزمان با بازاریابی محصولات در بخش IT بوده است. شرکت ویستا با مساحتی بالغ بر 1200 مترمربع در6 طبقه مجزا با بیش از 120 نفرپرسنل اداری و فنی مشغول ارائه خدمات به مشتریان محترم است. همچنین ساختمان خدمات پس از فروش ویستا با مساحتی بالغ بر 3800 مترمربع بنای مسقف و 1400 مترمربع بنای اداری و با بهره مندی از کادر فنی مجرب در ارائه خدمات پس از فروش، همواره به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های ارائه کننده خدمات IT به مشتریان بوده است. در پایان وی با اشاره به همگرایی صنعت IT و موبایل، از شروع فعالیت ویستا در بازار موبایل با برنامه ریزی گسترده در راستای ارائه خدمات منحصر بفرد در این بازار خبر داد.
بعد از صحبت های وی، مدیر ارشد بازاریابی بخش IT به معرفی سبد کالای محصولات تحت پوشش گارانتی ویستا پرداخت. در ابتدا وی توضیحاتی درباره خانواده محصولات نوت‌ بوک، تبلت، پرینتر و قطعات کامپیوتر ارائه کرد. وی از سبد کالایی بسیار کامل و متنوع در تمامی زمینه ها و ارائه گارانتی برای برندهای مطرح روز بازار خبر داد. در ادامه ایشان از مزایای همکاری با شرکت ویستا اینگونه ذکر کرد که ما نمایندگان خود را با ارائه خدمات پس از فروش در تمامی زمینه ها یاری می کنیم و در واقع رابطه تجاری همه نمایندگانی که با ویستا همکاری می کنند رابطه ای موفق و پایدار است.
در ادامه پیام ابراهیمی، مدیر توسعه بازار بخش موبایل به معرفی بخش موبایل شرکت ویستا برای اولین بار در ایران پرداخت. ایشان با اشاره به راه اندازی این بخش توسط شرکت ویستا با تکیه بر یک تیم ارشد مجرب با 10 سال سابقه کار در برندهای مطرح جهانی مانند نوکیا، سامسونگ و سونی و همچنین بهره مندی از 20 نفر تیم کارآزموده اجرایی  با بیش از 8 سال سابقه کاری در زمینه مدیریت توزیع و بازاریابی شبکه موبایل، از عرضه محصولات مختلف در بخش موبایل در ایران با گارانتی ویستا خبر داد. در واقع دپارتمان موبایل ویستا با عرضه گارانتی برای محصولات برتر جهانی، اطمینان از تضمین سودهی کسب و کار، ارائه خدمات پس از فروش منحصربفرد، کمپین های تبلیغاتی و بازاریابی هوشمندانه و بهره مندی از تیم متخصص و کارآمد جهت پشتیبانی از کسب و کار شما، موفقیت شما را در بازار موبایل تضمین می کند.
سپس مدیر ارشد خدمات ویستا با اشاره به اینکه گارانتی ویستا یکی از اولین شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از فروش در بازار کامپیوتر ایران از سال 1376 بوده است این نکته را خاطر نشان کرد که گارانتی ویستا همواره با ارائه خدمات پس از فروش برتر جهت حمایت از حقوق مشتریان و مصرف کنندگان گام برداشته و با سیاست جذب مشتری بیشتر بر اساس ارائه خدمات منحصر بفرد، تاکنون توانسته میزان رضایتمندی مشتریان را در بالاترین سطح حفظ کند. وی اینگونه ادامه داد که ویستا همکاری خود را با  بزرگترین شرکتهای بین المللی ارائه دهنده خدمات پس از فروش آغاز نموده است تا از دانش و فن آوری آنها در این زمینه برای اولین بار در کشور استفاده کند و همچنین ویستا اولین شرکت در ارائه خدمات پیشرفته به صورت Reverse logistic  خواهد بود. شبکه خدماتی ویستا نیز بزودی به 300 شعبه جهت تحویل کالا (collection point)  در اقصی نقاط کشور ارتقا پیدا خواهد کرد.
پس از پایان سخنرانی ها، مراسم اهدای جوایز به نمایندگان برتر ویستا در سال 2013 برگزار شد. طی این مراسم 12 نماینده برتر ویستا و همچنین 7 نماینده ای که به اهداف تعیین شده در یک سال گذشته دست یافتند، هدایا و جوایزی اهدا گردید.


برگرفته از
برگزاری سمینار ویستا پخش رایانه
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه