سونیک باز می‌گردد؟

نویسنده:

۰۱:۳۳:۲۵

وبسایت اسپین‌دش، عکسی از یک بنر تبلیغاتی به دست آورده که در آن تاریخ عرضه بازی‌های سری سونیک مشخص شده است. این تصویر خیلی زود در وبسایت سونیک استادیوم، محل تجمع هواداران شخصیت سونیک منتشر شد.
در تصویر منتشر شده، Sonic: Lost World برای دو کنسول Wii U و 3DS نشان داده شده که اندکی از تاریخ انتشار آن‌ها گذشته است. علاوه بر آن، عنوان Mario & Sonic at the Olympic Winter Games: Sochi 2014 نیز در جایگاه دوم قرار دارد که این عنوان هم انحصارا برای کنسول Wii U منتشر می‌شود.
اما بازی سوم که New 2015 Title یا "عنوان جدید 2015" نام گرفته مورد بحث ماست. تا به امروز بازی جدیدی از سری سونیک تایید نشده است و با توجه به پلتفرم‌های این بازی که پلی‌استیشن 4، اکس باکس وان و Wii U هستند، انتظار می‌رود پس از چند سال دوباره یک عنوان جدی از سری سونیک ببینیم.
اگر از طرفداران این جوجه تیغی آبی هستید می‌توانید برنامه‌های تلویزیونی و همچنین انیمیشن‌های دنباله‌داری که همچنان هم در حال ساخت و نمایش هستند را دنبال کنید.
اولین عنوان از سری سونیک با نام Sonic the Hedgehog در سال 1991 برای کنسول سگا مگا درایو (که در ایران با نام سگا شناخته می‌شد) عرضه شد و موفقیت این بازی باعث شد عناوین بعدی در این سری ساخته شوند و سونیک به نوعی نماد سگا و کنسول‌های بازی این شرکت شود.
محسن وفانژاد

برگرفته از
سونیک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه