اولین نکسوس 5 قرمز ال‌جی و گوگل

نویسنده:

۱۲:۰۹:۱۸

اولین گوشی نکسوس 5 قرمز هم اکنون در Google Play در دسترس قرار دارد. نکسوس 5 اولین گوشی گوگل است که در سه رنگ قرمز، سیاه و سفید عرضه می‌شود.
اکتبر سال گذشته ال‌جی و گوگل با مشارکت یکدیگر، نکسوس 5 را عرضه کردند و تاکنون به عنوان گوشی شیک و با عملکرد بالای گوگل مورد تحسین قرار گرفته است. نکسوس 5 به پردازنده کوالکوم Snapdragon™ 800 نمایشگر 5 اینچ Full HD IPS مجهز است. علاوه بر این، این گوشی از جدیدترین نسخه اندروید 4/4 کیت‌کت برخوردار است.
دکتر جونگ سئوک پارک، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایلی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «خط تولید نکسوس 5 همیشه در نظر داشته که همه چیز را متفاوت انجام دهد و مشتریانی که این فلسفه را به اشتراک می‌گذارند از وفادارترین مشتریان ما هستند. ما این تفکر را به سمت نکسوس 5 قرمز نیز سوق دادیم و بر این باور هستیم که چشم کاربران را به خود خیره می‌کند؛ مشتریانی که می‌‌خواهند با گوشی خود بدرخشند و در مرکز توجه باشند.»
نکسوس 5 قرمز از اوایل این ماه از طریق Google Play در ایالات متحده امریکا، کانادا، انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، استرالیا، هنگ‌کنگ، هند، ژاپن و کره در دسترس است و تا آخر ماه در سراسر اروپا با دسترسی گسترده عرضه می‌شود. مشتریان می‌توانند نکسوس 5 قرمز را از فروشگاه‌های بازارهای منتخب خریداری کنند.
 

برگرفته از
اولین نکسوس 5 قرمز ال‌جی و گوگل
لینک کوتاه
برچسب ها