گام بعدی در اتهامات وودی الن نامشخص است

نویسنده:

۰۷:۴۰:۳۷

ماجرای بین الن و دختر خوانده‌‌اش دیلن فارو آتش جدیدی در این اتهام طولانی دمیده است و اصلا مشخص نیست که با امکان رجوع قانونی و بررسی دقیق‌تر، چه اتفاقی در هفته‌ها و ماه‌های آینده  می‌افتد.
فارو در یک نامه سرگشاده که در اول فوریه در نیویورک تایمز منتشر شد این بار با جزییات بیشتری اتهامش علیه این کارگردان فیلم را از نو مطرح کرد و ادعا کرد که وقتی که تنها 7 سال داشت الن در خانه فاروها در کنکتیکت اورا مورد آزار جنسی قرار داده است. برای اولین بار در سال 1992 این اتهام گریبانگیر وودی الن شد.
الن در یک نامه که به صورت آنلاین در تایمز منتشر شد اصرار کرد که " البته که من به دیلن تجاوز نکرده‌ام". او بر این ادعای خود اصرار داشت که دیلن جوان تحت تاثیر مادرش میا فارو منحرف و گمراه شده بود. پس از اینکه مشخص شد الن با دختر خوانده ی میا با نام سون یی پروین که در آن زمان 19 یا 20 سال داشت رابطه داشته است میا و الن از هم جدا شدند.
الن پس از ازدواج با پروین در سال 1997 دو دختر دیگر را به فرزند خواندگی قبول کرده است و می‌گوید: " من دیلن را دوست داشتم و و امیدوارم یک روز بفهمد که مادرش او رافریفته و نگذاشته از رفاه و عشق پدری بهره‌ای ببرد".
مایا فارو هنوز نظری در مورد این نامه الن نداده است. نمایندگان فارو هنوز پاسخی به پیغام‌های جمعه و شنبه نداده‌اند.
الن نامه‌اش را این طور به پایان می‌برد که این آخرین کلمه‌ای است که در مورد این موضوع به زبان می‌آورد. ولی به نظر می‌رسد اتهامات دیلن فارو ادامه پیدا کند و سوالات زیادی را در مورد آزار و اذیت جنسی توسط یکی از تحسین شده‌ترین فیلمسازان دنیا برانگیزد. ایراد اتهامات برای فارو بسیار مشکل خواهد شد. در کنکتیکت فارو تنها 20 سال داشت که اتهامات را مطرح کرد .و الان 28 سال دارد، ازدواج کرده و در فلوریدا زندگی می‌کند. هرچه زمان رسیدگی به این اتهام طولانی تر شود تنها این جرم پوشانده شده و این اتهام نامشخص باقی می‌ماند.
ترجمه: فائزه مسعودی فر

برگرفته از
وودی الن
لینک کوتاه
برچسب ها