اولویت برنامه‌های رادیو تلویزیون در نوروز اعلام شد

نویسنده:

۰۳:۵۳:۵۹

به گزارش سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عزت‌الله ضرغامی در بازدید از پشت صحنه سریال‌ طنز «رشید» در اصفهان گفت:‌ برای نوروز 93 از روز پیشین تا روز تحویل سال و روزهای تعطیل برنامه‌های متنوع و ویژه‌ای را درنظر گرفته‌ایم.

او ارتباط مردم با رسانه ملی را در روزهای نوروز بیش از هر زمان دیگر دانست و افزود: باطراوت بودن و شادی در بیش‌تر برنامه‌ها حاکمیت دارد و برای آشنایی مردم با فرهنگ قومیت‌های مختلف از تولیدات استانی هم در شبکه‌های سراسری استفاده می‌شود.

ضرغامی سریال طنز «رشید» را برنامه‌ای خوب و خانوادگی دانست و گفت: با وجود این‌که کارگردان و نویسنده جوان هستند، اما با هنرمندی خاص، سریالی باکیفیت برای پخش از شبکه‌های سراسری آماده کرده‌اند.

رییس سازمان صداوسیما با اشاره به ظرفیت خوب تولیدات مراکز استانی افزود: در این مراکز با اعتبارات کم، آثار ارزشمندی ساخته می‌شود که قابلیت‌های خوبی برای پخش از شبکه‌های تخصصی و سراسری دارند.

سریال «رشید» به تهیه‌کنندگی رسول هنرمند و کارگردانی مجید کاشی‌فروشان با موضوع اجتماعی کمدی با نقش‌آفرینی قدرت الله ایزدی، بازیگر طنز، در 13 قسمت 40 دقیقه‌یی به قصه رشید و برادرش کیهان که برای تهیه هزینه درمان برادر معلول‌شان با مشکلاتی در طول داستان مواجه می‌شوند، می‌پردازد.

این سریال نوروز امسال پخش خواهد شد.

برگرفته از
رادیو تلویزیون در نوروز
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه