جشن 20 سالگی «کلاه قرمزی»

نویسنده:

۰۹:۳۰:۲۱


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در ابتدای این نشست علی بخشی‌زاده با اشاره به پخش مجموعه‌های تلویزیونی این شبکه گفت: «شبکه دو سه سریال را آماده پخش دارد. سریال «همه بچه‌های ما» به کارگردانی تاجبخش فنائیان در 28 قسمت 40 دقیقه‌ای از 13 مهر تا 20 آبان از شبکه دو پخش خواهد شد.»

او ادامه داد: «سریال «خانه روی تپه» به کارگردانی داریوش یاری نیز در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای از 9 تا 27 آذر از شنبه تا چهارشنبه پخش می‌شود و سریال «راه شیری» به کارگردانی سامان مقدم، حسن برزیده، ایرج کریمی و مونا زندی در 24 قسمت 40 دقیقه‌ای از 26 بهمن تا 22 اسفند از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.»
او ادامه داد: «سریال «گندم‌های خیس» در ١٠ قسمت ٤٥ دقیقه‌ای برای ایام ماه محرم تدارک دیده شده است.»
مدیر شبکه دو سیما در ارتباط با پخش سریال «کلاه قرمزی» نیز گفت: «رسم این‌طور بود که در پایان سال سریال «کلاه قرمزی» سال گذشته از این شبکه بازپخش می‌شد. ما صحبت‌های خوبی با آقایان حمید جبلی و مدرسی مبنی بر ساخت مجموعه جدید «کلاه قرمزی» داشتیم و مجوز ساخت «کلاه قرمزی ٩٣» خیلی وقت است، گرفته شده و خبرهای خوبی از این مجموعه در آینده خواهیم داشت.»
علی زارعان، مدیر گروه کودک شبکه دو هم اعلام کرد که جشن تولد 20 سالگی کلاه قرمزی همزمان با روز کودک و رسانه – 16 مهر ماه- برگزار می‌شود و در این جشن تمامی صداپیشه‌ها و عروسک‌گردان‌های مجموعه کلاه قرمزی و عوامل این برنامه حضور خواهند داشت و همزمان از لوازم‌التحریر کلاه قرمزی هم رونمایی می‌شود.
بخشی‌زاده ادامه داد: «سریال «دولت مخفی» در ٢٦ قسمت ساخته شد. موانع مالی برای ساخت این مجموعه پیش آمد که رفع شده و قصد داریم از مهر ساخت مجدد این مجموعه را آغاز کنیم. آقای برزیده به دلیل مشغله‌های فراوان قادربه ادامه همکاری و ساخت ادامه مجموعه نبودند و احتمالا باآقای راما قویدل ساخت مجموعه را ادامه خواهیم داد.»
او در مورد ساخت سریال صد قسمتی «کیمیا» گفت: «این سریال با محوریت خانواده ایرانی ساخته خواهد شد. کارگردانی این سریال را آقای جواد افشار انجام خواهد داد و از ابتدای رمضان ٩٣ در جدول پخش شبکه دو قرار خواهد گرفت.» بخشی‌زاده در پاسخ به این پرسش که چرا در برنامه‌های مختلف این شبکه خصوصا برنامه «پورنگ» خیلی مشخص به تبلیغ کالایی پرداخته می‌شود، گفت: «ما باید در حال حاضر از پتانسیل رسانه استفاده کنیم. ما به سمت تبلیغ کالایی نرفتیم که برای بچه‌ها ضرر داشته باشد، اما با این حرف موافقم که می‌توانیم خیلی زیرپوستی‌تر عمل کنیم و این تبلیغ خیلی گل‌درشت نباشد.»

برگرفته از
سريال 100 قسمتي شبكه دو از رمضان 93
لینک کوتاه
برچسب ها