همگام کردن مخاطبان از مک به اندروید

نویسنده:

۰۹:۳۵:۳۶

شما می‌توانید مخاطبان خود در دفتر آدرس‌ها را با مخاطبان گوگل همگام یا سینک کنید. اگر دفتر آدرس‌های خود را در چند کامپیوتر مک همگام می‌کنید، تنها یکی از آن کامپیوترها را برای سینک کردن با مخاطبان گوگل لازم دارید. شما نمی‌توانید مخاطبان را از CardDAV یا حساب Exchange 2007 با مخاطبان گوگل در Google Contacts سینک کنید.
برای همگام کردن Address Book (دفتر آدرس‌ها) در مک با مخاطبان گوگل، این مراحل را از مکی که می‌خواهید با آن سینک یا همگام شوید گام به گام دنبال کنید:
1-     دفتر آدرس‌های خود را باز کنید.
2-     به قسمت Preferences بروید و بر روی Accounts کلیک و On My Mac را از فهرست حساب‌ها انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات حساب یا Account Information کلیک کنید.
3-     مربع Synchronize with Google را علامت بزنید.
4-     اطلاعات پندآمیز را بخوانید و سپس Agree را برای موافقت با موارد ذکر شده و سپس ادامه روند کلیک کنید.
5-     حساب کاربری گوگل خود (مثلاً you@gmail.com) و رمز عبور را وارد کنید و سپس Ok را کلیک کنید.
1-     شما می‌توانید تنها یک حساب کاربری گوگل را همگام کنید.
2-     وقتی حساب کاربری و رمز عبوری که وارد کردید مورد تأیید قرار گرفت این پنجره ناپدید می‌شود. در صورت نیاز، شما می‌توانید ارجحیت‌های خود را در دفتر آدرس‌ها ببندید.
6-     بر روی گزینۀ Sync در نوار منو (بالای صفحه سمت راست) کلیک کنید و Sync Now را انتخاب کنید.
7-     وقتی مک با Google Contacts همگام یا سینک شد مخاطبان شما به صورت اتوماتیک در گوشی اندروید ال‌جی سینک می‌شوند؛ البته تا زمانی که شما گوشی خود را با همان حساب کاربری گوگل سینک کرده باشید.
توجه:
اگر نام حساب کاربری خود یا رمز عبور را تغییر دهید، گزینۀ Configure را برای استفاده از حساب کاربری یا رمز عبور جدید کلیک کنید تا اطلاعات مخاطبان سینک شود.
اگر تغییرات زیادی هنگام سینک کردن تشخیص داده شود، پیغام هشداری ظاهری می‌شود که شما می‌توانید در پی آن، روند سینک کردن را ادامه دهید یا متوقف کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد Google Contacts به این لینک مراجعه کنید: Google Contacts help webpage
 

برگرفته از
همگام کردن مخاطبان از مک به اندروید
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه