ال‌جی؛ پرفروش‌ترین برند در مانیتورهای UltraWide با نسبت تصویر 21:9

نویسنده:

۰۴:۳۸:۲۳

مانیتور IPS 21:9 UltraWide ال‌جی برای سه فصل متوالی در سال 2013 به عنوان پرفروش‌ترین برند پیشگام در صنعت شده و جوایز و تحسین‌های زیادی را از آن خود کرده است. این مانیتور پرچمدار همه مانیتورها به حساب می‌آید. اما ال‌جی در همین جا متوقف نمی‌شود. در CES 2014، مجموعه جدید UltraWide ال ‌جی با امکانات رابط کاربری پیشرفته برای تطبیق با تمام نیازها و آرزوهای شما عرضه کرد.
فناوری پیشگام مانیتورهای UltraWide و 34 اینچ ال‌جی (34UM95) پیشرفتی فوق‌العاده برای حرفه‌ای‌های تکنولوژی است. طراحان گرافیک دوبعدی و سه‌بعدی همیشه در کار با محیط‌های دوبعدی و سه‌بعدی مشکل داشتند زیرا دو مانیتور معمولی 16:9 از نوعFull HD  برای سازمان‌دهی دوتایی لازم بود. با مانیتور 34UM95 جدید ال‌جی که اولین نمایشگر 34 اینچ UltraWide QHD دنیا با نسبت تصویر 21:9 و 12 درصد نمای عریض‌تر است، طراحان گرافیک می‌توانند اکنون حجم کاری زیادی را مدیریت کنند و هدر دادن زمان و بیهوده وقت تلف کردن را کاهش دهند.
علاوه بر این، کیفیت تصویر متفاوت در وضوح UltraWide QHD بازده کار را افزایش می‌دهد زیرا وضوح بالاتر امکان اجرای کار با جزییات بیشتر را فراهم می‌کند.

برگرفته از
LG
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه