صعود بر فراز برج شانگهای / معتادان به آدرنالین + ویدیو

نویسنده:

۰۲:۴۲:۵۸

ویتالی راسکالوو 20 ساله اهل نووسیبیرسک  و وادیم ماخوروو 24 ساله اهل  مسکو بعد از گذشت دو ساعت صعود موفق به گرفتن تصویر چشم گیج پرنده از بالای برج شانگهای شدند. این دو فیلمی از خود در حال بالا رفتن از برج 2073 فوت –  دو برابر ارتفاع ساختمان سفال لندن –  تهیه کرد‌ه‌اند. آنها در حالی که ظاهراً به نظر میرسید هنوز از این چشمانداز راضی نیستند، با بالا رفتن از بالابر جرثقیلی در بالای یک ساختمان نیمهساز در منطقه لوییجیازویی شانگهای، در نهایت به نقطه مورد نظر و دلخواه خود رسیدند. غیر قابل باور است که این دو گردشگر آسمان خود سر بدون استفاده از هیچ نوع تجهیزات ایمنی اقدام  به این کار کردهاند.
به طوری که برای جلوگیری از روبهرویی با مقامات چینی، مجبور شدهاند برای بالا رفتن تا تاریک شدن کامل هوا منتظر بمانند. وادیم ماخوروو می گوید: «در روز تعداد بسیاری نگهبانان و دوربین در اطراف ما وجود داشت. بنابراین ما در شب شروع به بالا رفتن نمودیم که بدین صورت ناشناس ماندن خیلی راحتتر میشد. در حدود دو ساعت رسیدن به بالا برای ما زمان برد اما زمانی که به آن جا رسیدیم تنها میتوانستیم ابرها را ببینیم. ما به هیچ وجه نترسیده بودیم و در پایان این آسمان گردی هیچ زخم و جراحتی بر بدن نداشتیم. در نتیجه این مأموریت و بعد از آن، ما تا 24 ساعت هیچ خواب و استراحتی نداشتیم که این ناشی از نوعی تاثیر روحی و جسمی بر هردوی ما بود.
هدف ما بالارفتن از بلندترین برج چین و دومین برج بلند دنیا بود که انجام آن احساسی فوق العاده بود؛ وقتی که با تمام وجود حس میکنی که آسمان محدود است!  

 
 
 
 
 
 
 

ترجمه: ماجده محمدی
برگرفته از
معتادان به آدرنالین
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه