Sony Xperia Transfer Mobile- تعویض تلفن هوشمند را آسان می‌کند + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۳۳:۳۷

زمانی که انتقال از دستگاه‌های IOS به یک تلفن هوشمند Xperia از Sony انجام می‌شود، تنها لازم است برنامۀ Xperia Transfer را روی دستگاه Xperia نصب کرد. دستورالعمل‌های ساده و سرراست از شما می‌خواهد تا دستگاه جدیدتان را از طریق کابل انتقال با دستگاه قدیمی جفت کنید. با این کار انتقال یکپارچۀ اطلاعات و محتوا آغاز می‌شود. علاوه بر این، همچنان می‌توان انتقال را از طریق نرم‌افزار اصلی PC companion* انجام داد.
کاربران تلفن‌های هوشمند مبتنی بر Android می‌توانند اطلاعات و محتوا را با دانلود برنامۀ Sony Mobile Transfer از Google Play و جفت‌سازی دستگاه قدیمی‌شان با تلفن هوشمند جدید Xperia از طریق NFC، در صورت وجود، منتقل کنند.
*انتقال از دستگاه‌های غیر Android به وسیلۀ PC Companion در کامپیوترهای شخصی و Sony Bridge for Mac برای کامپیوترهای Mac پشتیبانی می‌شود. هم PC Companion و هم Sony Bridge را می‌توان به طور رایگان دانلود کرد یا به محض اتصال تلفن هوشمند Xperia به کامپیوتر، از روی آن نصب کرد.
برگۀ اطلاعات:

  • دستگاه‌های پشتیبانی شده برای انتقال از آنها: دستگاه‌های مبتنی بر Android با نسخۀ ٢٫١ یا جدیدتر و همچنین Blackberry و Apple
  • اطلاعات پشتیبانی شده که قابل انتقال به Sony Xperia هستند: دفترچه تلفن، تقویم، پیام‌ها (هم پیامک و هم MMS)، گزارش‌های تماس، تصاویر، موسیقی

برگرفته از
Sony Xperia Transfer Mobile
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه