تلفن‌های هوشمند اندروید X نوکیا آماده برای عرضه در بازار

نویسنده:

۱۲:۲۴:۴۸

نوکیا برنامه‌هایی هم برای اولین روز اجرای بخش تجاری تلفن همراه در‌نظر گرفته است که طبق پیش بینی‌های صورت گرفته قرار است در آن روز تولید کننده فنلاندی جدیدترین محصولات خود را به نمایش بگذارند. این شرکت در اعلام برنامه‌های تبلیغاتی خود اشاره‌ای هم به این مدل تلفن همراه می‌کند. یک تیزر تبلیغاتی در وبلاگ رسمی شرکت نیز شامل این تبلیغات می‌باشدکه در آن نام X را برای این مدل پیشنهاد داده است. تیزر چهار فلش سیاه را در برابر یک پس زمینه سبز نشان می‌دهد که به شکل حرف X است. گزارش‌ها نشان می‌دهد که دستگاه دارای رابطیست که به ویندوز بیشتر شباهت دارد تا آندروید.
این نیز انتظار می‌رود که دستگاه به جای گوگل، ویژگی‌های خدماتی مایکروسافت و نوکیا را دارا باشد. تام ویگینز، معاون سردبیر مجله استاف می‌گوید: ما هیچ وقت از لحاظ سخت افزاری با گوشی‌های اخیر نوکیا مشکلی نداشته‌ایم و دیگر این که این‌گوشی‌ها در واقع برنامه ویندوز موبایل را اجرا می‌کنند که این خود می‌‌تواند خبر بسیار خوبی باشد. این گوشی‌ها همچنین دارای دوربین‌های بسیار عالی هستند که مانند بیشتر گوشی‌های هوشمند؛ اغلب درگوشه سمت راست آن قرار دارد.
نکته تعجب آور این است که شرکت مادر نوکیا مایکروسافت با اینکه از چگونگی به کارگیری دستگاه‌های تلفن ویندوز توسط مردم آگاه است؛ همچنان تمایل به انجام این کار دارد.
ترجمه: ماجده محمدی

برگرفته از
تلفن‌های هوشمند اندروید X نوکیا
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه