تولید هارد مخصوص برای نظارت تصویری ٢٤ ساعته

نویسنده:

۱۲:۰۹:۰۱

این شرکت که هر هارد تولید شده خود را که مخصوص برنامه های خاص است با رنگ خاصی تولید میکند، هارد بنفش خود را برای استفاده در برنامه های نظارت ویدیویی 24 ساعته طراحی کرده است.

هاردهای مورد استفاده در برنامه های نظارت ویدیویی بالغ بر 95 درصد مواقع در حال ذخیره سازی داده هستند که همین امر این شرکت را بر آن داشته است که هارد بنفش را با در نظر گرفتن این نکته بهینه سازی و تولید کند.

در بسیاری مواقع پس از پر شدن حافظه خالی هارد، هارد شروع به ذخیره سازی اطلاعات جدید بر روی اطلاعات قدیم می کند که همین امر باعث بروز برخی مشکلات در زمان ذخیره سازی اطلاعات جدید می شود و ممکن است بعضی تصاویر کلیدی از روی حافظه حذف شود، بر همین اساس این هارد عملکرد بهتری را در زمینه ضبط تصاویر دارا است.

این هارد که با حافظه‌های 1 تا 4 ترابایتی به بازار عرضه خواهد شد برای استفاده در سیستم‌های نظارت تصویری مکان های کوچک و یا متوسط مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این سیستم های تصویری در منازل، دفترهای و مکان های تجاری مختلف قابلیت استفاده دارند و با افزودن این هارد می توانند از 1 تا 32 دستگاه دوربین را پشتیبانی کنند.

این هارد برای سیستم هایی مناسب است که حجم نظارت تصویری آن ها در سال حداکثر معادل 60 ترابایت باشد و همچنین دارای سه سال گارانتی است.

منبع: فارس

برگرفته از
WD Purple
لینک کوتاه
برچسب ها