عرضه Age of Mythology: Extended Edition روی استیم تایید شد

نویسنده:

۰۳:۴۱:۴۲

در اتفاقی عجیب، شبکه رسمی Age of Empire در Twitch عرضه ویرایشی تکامل یافته از بازی Age of Mythology در استیم را تائید کرد اما هیچگونه اطلاعات دقیقی در رابطه با چگونگی ماجرا منتشر نکرد که این موضوع جای صحبت بسیاری را باقی می‌گذارد.
این بازی و دیگر عناوین سری Age of Empire توسط استودیو Ensemble که زیر شاخه‌ای از استودیوهای مایکروسافت بود ساخته می‌شد اما چند سال پیش شرکت مایکروسافت تصمیم گرفت این استودیو را تعطیل کند و کارکنان آن را یا اخراج یا در بخش‌های دیگر استخدام کند. این عنوان از دارایی‌های مایکروسافت و استودیو مذکور محسوب می‌شود و برای عرضه دوباره بازی باید توافقاتی شکل بگیرد. همانطور که در زمان عرضه Age of Empire II HD این توافقات رخ داد و بازی به صورت HD روی استیم منتشر شد.
موضوع دیگری که می‌توان در مورد آن صحبت کرد رزولوشن و گرافیک بازی است. این عنوان با توجه به اینکه 12 سال پیش ساخته و منتشر شده عملا دارای گرافیک بالایی نیست و رزولوشن آن روی استانداردهای زمان خود قفل شده بنابراین با توجه به گذر زمان احتمالا باید شاهد تغییرات فنی فراوانی در ساختار بازی باشیم که حداقل می‌توان به تغییرات رزولوشن اشاره کرد.
هنوز مشخص نیست که چه استودیویی وظیفه ساخت بازی را به عهده گرفته و می‌خواهد بازی یک دهه پیش را برای عرضه در سال 2014 آماده کند. علاوه بر تمامی این مجهولات، هنوز قیمت و تاریخ عرضه مشخصی هم در دسترس نیست.

ترجمه: محسن وفانژاد

برگرفته از
Age of Mythology: Extended Edition
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه