یکپارچه‌سازی سرویس‌های Telefonica با ابزارهای پوشیدنی LG ، Sony و Samsung

نویسنده:

۰۴:۰۶:۲۲


فناوری ابزارهای پوشیدنی حول تجربه ارائه شده توسط یک سازنده خاص و ابزارها یا واسط‌های نرم افزاری عرضه شده توسط آن متمرکز است.  پشتیبانی اپراتورها از این فناوری بیشتر به فروش ابزارها باز می‌گردد و در حال حاضر هیچ اثری از آن‌ها در زمینه ارائه سرویس به ابزارهای پوشیدنی به چشم نمی خورد.
البته در حال حاضر امکان ارائه برخی سرویس‌ها و عملکرد‌ها بر روی این ابزارها وجود ندارد اما این تنها به همین برهه از زمان باز می‌گردد و احتمالا در آینده‌ای نزدیک مسئله‌ای حل شده خواهد بود.  Telefonica پیشگام این کار شده و در حال امضای توافقنامه هایی با Samsung، LG و Sony برای گسترش هرچه بیشتر فناوری ابزارهای پوشیدنی است.
هدف این همکاری ارائه سرویس‌های Telefonica چون انتقال صوت و داده اما فراتر از سرویس‌های ساده و ضروری است  که از میان آن‌ها به عنوان مثال می‌توان به ارائه سرویس VoIP اشاره کرد.  Telefonica آمادگی خود را برای همکاری با فروشندگان، تولیدکنندگان، تأمین کنندگان محتوا و شرکت‌های فعال در زمینه مد برای حصول اطمینان از موفقیت تجاری این محصولات اعلام کرده است.
Telefonica در بیش از بیست کشور فعال بوده و در حال حاضر شمار مشترکین آن از 250 میلیون نفر فراتر می‌رود. ششمین اپراتور بزرگ دنیا (یا پنجمین بسته به معیارهای ارزیابی شما)  سعی دارد تا از فناوری ابزارهای پوشیدنی به عنوان سیستم تولید درآمد جدیدی بهره بگیرد.
انتظار می‌رود این فناوری جوان، امسال به صنعتی سه میلیارد دلاری تبدیل شده و بیش از 17 میلیون ابزار از این دست در سال پیش رو به فروش روند.
ترجمه: احسان رضایی

برگرفته از
سرویس‌های Telefonica
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه