اچ پی خدمات پردازش ابری جدید عرضه کرد

نویسنده:

۰۹:۵۵:۳۳


همکاران سیستم- به گزارش وب‏‌سایت zdnet، اچ پی تحلیل‏گرهای پردازش ابری جدیدی عرضه کرده است که مبتنی بر پلت‏فرم تحلیل‏گر داده‏‌های کلان این شرکت «هاوِن» (HAVEn) است. کسب و کارهای کاربر با استفاده از این خدمات می‌‏توانند اطلاعات و داده‌‏های خود را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و کارایی و ارزش برخی فرایندهای خود را افزایش دهند. افزایش فروش، افزایش عملیات زنجیره تامین، شناسایی مخاطرات امنیتی یا کلاهبرداری‏‌ها از جمله مزایایی است که استفاده از این خدمات برای کسب و کار‌ها به همراه دارد. 
یکی از تحلیل‏گران ارشد بخش خدمات کسب و کارهای اچ پی در این باره گفته است: استفاده از یک راهکار مبتنی بر داده‏‌های کلان به معنای نوعی سرمایه‌‏گذاری در وقت و پول سازمان‏‌ها است. بخش خدمات کسب و کارهای اچ پی با استفاده از پلت‏فرم هاوِن می‌‏کوشد راه ورود سریع، ساده و کم‏ مخاطره‏‌ای را برای حل مشکلات تجاری کسب و کار‌ها پیش پای آن‌ها بگذارد. 
بخش خدمات کسب و کار شرکت اچ پی هم‌‏اکنون راهکارهایی همچون هوشمندی تجاری، مدیریت عملیات زنجیره تأمین و تحلیل داده‌‏های به دست آمده از حسگرهای مورد استفاده در صنایع مختلف را برای شرکت‏‌ها و سازمان‏‌ها عرضه می‌‏کند. 
بر اساس این گزارش، پلت فرم هاون به کسب و کارهای مشتری اجازه می‌‏دهد قبل از خرید راهکارهای مبتنی بر داده‌‏های کلان به صورت آزمایشی از آن‌ها استفاده کنند. تجزیه و تحلیل محتوای ایمیل‏‌ها، رسانه‏‌های اجتماعی و سایر محتواهای دیجیتالی و کشف الگوهای حاکم بر این اطلاعات از جمله مزایای استفاده از تحلیل‏گرهای اچ پی عنوان شده است.

برگرفته از
HAVEn
لینک کوتاه
برچسب ها