آیا Google Nexus 6 نسخه ای سبک وزن از LG G3 خواهد بود؟

نویسنده:

۰۸:۵۵:۳۶

با توجه به اینکه Nexus 5 هنوز هم گوشی نسبتا جدیدی محسوب می‌شود، این کار Google ، کاملا عاقلانه و منطقی به نظر می‌رسد. با آنکه پیچای به نام گوشی بعدی Google اشاره ای نکرد، اما همانطور که ذکر کردیم، احتمالا باید این گوشی را با نام Nexus 6 بشناسیم. اما سوال اصلی این است که چه سازنده ای وظیفه تولید نکسوس آینده را بر عهده خواهد داشت؟ آیا طبق شایعاتی که ماه پیش به گوش می‌رسید، این امر بر عهده لنوو سپرده خواهد شد؟ جواب این سوال با توجه به سایت گیزمودو، منفی است.
Gizmodo جزئیاتی از یک منبع موثق ناشناس دریافت کرده است که نشان می‌دهد LG شرکت سازنده Nexus 6 خواهد بود. طبق این منبع اسرار آمیز، نکسوس جدید نسخه ای سبک وزن از LG G3 خواهد بود که احتمالا باید در ژوئن منتظر معرفی آن باشیم. شایعات پیشین حکایت از بهره گیری LG G3 از صفحه نمایشی با رزولوشن Quad HD (1440 x 2560 پیکسل)، پردازنده ای 64 بیتی و دوربین 16 مگاپیکسلی داشتند. منظور دقیق از عبارت سبک وزن مشخص نیست اما تصور می‌کنیم تفاوت اصلی میان  این دو گوشی به طراحی و نه به لیست مشخصه‌های آن‌ها باز خواهد گشت.
همانطور که ممکن است بدانید، LG تولید کننده Nexus 4  و Nexus 5 نیز بود(گوشی نخست بر مبنای LG Optimus G و دومی بر مبنای LG G2 ساخته شده اند) و بنابراین مطرح شدن نام این شرکت کره ای به عنوان یکی از شرکای مورد اعتماد Google برای تولید نکسوس بعدی جای شگفتی ندارد.
نسخه آلمانی Gizmodo ادامه می‌دهد که LG ممکن است تولیدکننده نخستین ساعت هوشمند Google  نیز باشد. می‌توانیم در کنفرانس بعدی Google در ماه ژوئن از صحت و یا کذب بودن این ادعا اطمینان یابیم.
البته نباید فراموش کرد که اینها در حال حاضر تنها شایعاتی بیش نیستند و بدون تردید می‌دانید، تا چیزی رسما رسمی نشده باشد، هیچ چیز رسمی نیست!
ترجمه: احسان رضایی

برگرفته از
نکسوس 6
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه