L90 ؛ برترین گوشی هوشمند سری سوم L

نویسنده:

۱۰:۰۶:۱۶


بعد از پایان کنگره جهانی موبایل 2014، امروز الجی الکترونیکس عرضه اولین گوشی هوشمند از سری سومL  که بسیار پرطرفدار است، یعنیL90 ، را اعلام کرد.L90  برای کاربران موبایلی طراحی شده است که به دنبال تعادل کامل عمکلرد، شخصیت و قیمت هستند و از همین هفته عرضه آن آغاز خواهد شد.
L90  به عنوان مدل پیشرفتهتر سری L الجی از ظاهر ساده و زیبایی برخوردار است که سری L به آن آراسته شدهاند. و همین طور بهروزترین امکانات تجربه کاربری.
L90 رقابتیترین سختافزار را در رسته خود با نمایشگر 4.7 اینچ qHD IPS و باتری پرظرفیت 2540 میلیآمپر ارائه میکند. کاربران ال90 قادر خواهند بود بهینهترین تجربه کاربری را به لطف وجود جدیدترین سیستمعامل اندروید کیتکت 4.4 تجربه کنند؛ این سیستمعامل قدرتمند گوگل با کاربری آسان رابط کاربری اصلاحشدهای را ارائه میدهد که از آرایش متعادلتر و ملموستر و همین طور عملکرد سریعتری برخوردار است.
L90 اولین گوشی هوشمند سری سوم ال است که از قابلیت Knock Code، یعنی جدیدترین امکان مشتریمحور که برای ساده کردن روند روشن و باز کردن قفل گوشی طراحی شده است، برخوردار است و امنیت گوشی هوشمند را سادهتر و راحتتر از قبل میکند. «Knock Code، که تحولی بر قابلیت محبوب KnockOn است، اولین بار سال گذشته، در گوشی هوشمند G2 معرفی شد. این قابلیت به کاربران امکان میدهد تا L90 را با یک راهکار ساده و ضربه بر روی صفحه با استفاده از 86 هزار ترکیب ضربه روشن و قفل آن را باز کنند. علاوه بر این، الگوی ضربه میتواند هر جایی روی صفحه، از 2 تا 8 ضربه وارد شود. چه صفحه روشن و چه خاموش باشد.
دکتر جونگ-سئوک پارک، رئیس و مدیر شرکت ارتباطات موبایلی الجی، گفت: « ما انتظار داریم L90، با مشخصات رقابتی و طراحی شیک، موفقیت سری L در بازارهای جهانی را ادامه دهد. این گوشی بهترینهای الجی را از نظر طراحی، سختافزار، سیستمعامل و امکانات تجربه کاربری ارائه میدهد تا کاربران گوشی هوشمند 3G در سراسر دنیا بتوانند از درجهیکترین تجربه گوشی هوشمند لذت ببرند.»
L90 ابتدا در منطقه کشورهای متقل مشترکالمنافع و سپس در بازارهای دیگر دنیا در دسترس خواهد بود. اطلاعات بیشتر در زمان عرضه به هر منطقه اعلام خواهد شد.

مشخصات اصلی L90:

  • چیپست: 1.2 گیگاهرتز کوالکوم چهارهستهای MSM8226
  • نمایشگر: 4.7 اینچ qHD IPS (540×960، 235 پیکسل در اینچ)
  • حافظه: 8 گیگابایت/ یک گیابایت RAM/ درگاه کارت اسدی (قابل ارتقا تا 32 گیگابایت)
  • دوربین پشت: 8 مگاپیکسل یا 5 مگاپیکسل با فوکوس اتوماتیک (بر حسب بازار) / دوربین جلو 1.3 مگاپیکسل
  • باتری: 2540 میلیآمپر
  • سیستمعامل: اندروید کیتکت 4.4
  • ابعاد: 131.5 x 66.0 x 9.7 میلیمتر

 

برگرفته از
برترین گوشی هوشمند سری سوم L
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه