اپل ٩٠ میلیون iPhone 6 برای پاسخ به تقاضای بازار سفارش می‌دهد

نویسنده:

۱۱:۰۷:۲۲

برای اینکه دورنمایی از این تعداد سفارش داشته باشید، لازم است بدانید اپل تا سه ماهه پایانی سال مالی گذشته که 28 دسامبر 2013 به پایان رسید، 51 میلیون آیفون به فروش رسانده است. اما آیا اپل چنین جهش بزرگی در فروش آیفون را پیش بینی می‌کند؟
انتظار می‌رود iPhone 6 به صفحه نمایشی از جنس یاقوت کبود، دوربینی پیشرفته تر و احتمالا امکان شارژ بی سیم مجهز شود. علاوه بر این، شایعاتی مبنی بر مجهز بودن این گوشی به تراشه A8 با سرعت بیشتر، پردازنده چهار هسته ای و تراشه گرافیکی سریع تر نیز به گوش می‌رسد.  
طبق بررسی انجام شده توسط تحلیلگران بازارهای جهانی citigroup ، که توسط Commercial Times چین منتشر شده است، انتظار می‌رود فروش گوشی‌های هوشمند اپل امسال با رشدی 23 درصدی نسبت به رشد 13 درصدی سال پیش روبرو باشد.
موسسه تحلیل IDC هم پیش بینی کرده است که رشد فروش این گوشی هوشمند امسال کندتر شده و از 39.2 درصد به 19.3 درصد کاهش پیدا خواهد کرد.  و دلیل این امر را پایین تر آمدن قیمت متوسط به دلیل تقاضای بیشتر در چین عنوان کرده است. اما آنچه مسلم است،بدون تردید، iPhone 6 قطعا به فروش بالایی دست پیدا کرده و می‌تواند همچنان پیشروی این صنعت از نظر میزان رشد فروش باشد.
احسان رضایی

برگرفته از
iPhone 6
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه