رکورددار گینس در یک قدمی میلیونی شدن

نویسنده:

۱۲:۰۸:۲۷

وی در حال حاضر با ثبت 994.475 گیمراسکور، رکورد دار بیشترین امتیازات در این شبکه هست و طی امروز و فردا در تلاش برای کسب رکورد نهایی و رسیدن به یک میلیون گیمر اسکور برآمده.
کاکس روز گذشته تمام فعالیت‌های خود در کنسولش را مستقیما برای مخاطبین و طرفداران استریم کرد و انتظار داشت که در همان محدوده زمانی بتواند به هدف 1 میلیونی خود برسد اما وی موفق نشد. در اکانت توئیتر وی آمده که با توجه به اینکه چنین اتفاقی در روزی که گذشت نیفتاد، وی فردا هم دوباره تمامی مدت زمان بازی خودش را در شبکه توییچ استریم خواهد کرد تا یک میلیونی شدنش را با مردم جشن بگیرد.
آقای ریموند کاکس بسیار مورد احترام شرکت مایکروسافت قرار دارد و طی چندین ماه گذشته بسیار دیده‌ایم که سران اصلی بخش سرگرمی‌های این شرکت تا چه حد وی را مورد لطف خود قرار داده‌اند. یکی از ارزشمند‌ترین این اتفاقات، اهدای یک نسخه ویژه از ایکس باکس وان به ریموند کاکس بود. مایکروسافت در زمان عرضه ایکس باکس وان، مدل مخصوص سفید رنگی را طراحی کرده بود که در کنار ورودی دیسک آن "من این را ساختم" حک شده بود. تمام کسانی که در این پروژه دخیل بودند این نسخه کاملا ویژه و نایاب ایکس باکس وان را دریافت کردند و اقای ریموند کاکس هم موفق به کسب یکی از آن‌ها شد.
کاکس یک رقیب جدی داشت که او را سایه به سایه تعقیب می‌کرد اما با گذر زمان وی با حفظ فاصله توانست رکورد دار بیشترین امتیازات این شبکه باشد و امید می‌رود که روز آینده اولین شخصی باشد که موفق به کسب یک میلیون گیمراسکور از مجموع بازی‌های کنسول‌های مایکروسافت می‌شود.
 
محسن وفانژاد

برگرفته از
رکورددار گینس
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه