دوربین جدید برای HTC One New + تیزر ویدیویی

نویسنده:

۱۰:۰۶:۳۰

HTC سومین تیزر ویدیویی HTC One 2014 را منتشر کرده است. ویدیوی جدید در مورد پیکسل‌های 2.0 میکرومتری استفاده شده توسط HTC در نسخه فعلی HTC One صحبت کرده و اینکه چطور اولترا پیکسل‌ها به دوربین اجازه می‌دهند تا 300 درصد نور بیشتر وارد آن شده و تصاویری بهتر در فضاهای کم نور ثبت شود، را تشریح می‌کند.  هنگامی که نوبت به صحبت در مورد ویژگی‌های دوربین One جدید می‌رسد، صدا نامفهوم شده و تصویر هم تا حدی تار می‌شود تا طراحی آن همچنان به شکل یک راز باقی بماند، هرچند ما پیش از این تصاویری از گوشی را دیده ایم! انتظار می‌رود مدل جدید از دوربینی با سنسورهای دوگانه در کناره پشتی استفاده کند. با ترکیب این دو سنسور تصاویر با عمق بالاتری ثبت شده و امکان ثبت عکس‌های بهتر در شرایط کم نور برای عکاسان مهیا می‌شود.
دوربین ثانویه گوشی، دوربینی 5 مگا پیکسلی با گشادگی دیافراگم f/1.8 خواهد بود تا امکان ثبت سلفی‌های بهتر و با کیفیت تری را حتی در زمان بهینه نبودن شرایط نوری، فراهم سازد.  با وجود دوربین‌های 16 مگاپیکسلی در Samsung Galaxy S5 ، دوربین 20 مگاپیکسلی در Sony Xperia Z2 و دوربین بهتر 13 مگاپیکسلی در LG G3 ، HTC به این تغییرات در دوربین برای باقی ماندن در کورس رقابت نیاز داشته است.
HTC One 2014 به فلاش LED دوگانه هم مجهز است.  اخیرا تصاویر کلوز آپ سنسورهای دوگانه و فلاش LED دوگانه را به لطف لو رفتن تصویری از Evleaks دیدیم. انتظار می‌رود HTC One 2014 در 25 مارس به صورت رسمی رونمایی شود.


احسان رضایی

برگرفته از
HTC One New
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه