به روزرسانی iOS 7.1: پشتیبانی از CarPlay، حل مشکل صفحه سفید مرگ

نویسنده:

۱۰:۱۸:۴۷

CarPlay به کاربران اجازه می‌دهد تا از داشبورد لمسی خودروهایی که از این امکان پشتیبانی می‌کنند، برای ارسال و دریافت پیام، برقراری تماس و تعامل با Siri استفاده کنند.
یکی از دیگر امکانات اضافه شدن در این به روز رسانی، اجازه دادن به کاربران برای تعیین زمان قطع گوش دادن Siri به دستورات آن هاست. پیش از این Siri سعی می‌کرد زمان توقف صحبت‌های کاربر را به صورت خودکار تشخیص داده و سپس پاسخی برای آن‌ها بیابد. حالا می‌توانید با نگاه داشتن کلید Home در زمانی که وقفه ای در صحبت‌های تان پیش می‌آید، Siri را از این کار مطلع سازید. این ویژگی به دلیل آنکه از تکرار مداوم دستورات و پرسش‌ها جلوگیری می‌کند، می‌تواند سبب صرفه جویی وقت کاربران شود.
در این به روز رسانی شاهد عرضه آنچه اپل آن را «صدایی طبیعی تر» می‌نامد برای زبان ژاپنی، چینی ماندارین و لهجه‌های بریتانیایی و استرالیایی انگلیسی  Siri هستیم.
در این به روز رسانی اپل به عدم پاسخدهی Touch ID در iPhone 5S نیز پرداخته است. اما با اینحال  مدل‌های قدیمی تر نیز دور از دید آن‌ها باقی نمانده اند و این به روز رسانی تا حد زیادی کارآیی و عملکرد iPhone 4 را بهبود می‌دهد.
و اگر از کسانی بوده اید که با صفحه سفید منسوب به مرگ در آیفون تان مواجه شدید، خبر خوبی برای شما داریم. اپل ادعا می‌کند این مشکل را که یک باگ نرم افزاری بوده و سبب بروز مشکل در اجرای صفحه اصلی گوشی در مواقعی خاص بوده است، نیز در این به روز رسانی مرتفع ساخته است.
همین طور در این به روز رسانی شاهد تغییراتنی در تقویم، FaceTime، Mail ، Accessibility و iTunes نیز هستیم. البته ما هنـوز این به روز رسانی را کامل بررسی نکرده ایم و در جستجوی امکانات دیگر اضافه شده به آن هستیم! اما انتظار به پایان رسیده و هم اکنون می‌توانید این به روز رسانی را دریافت کنید؛

احسان رضایی

برگرفته از
به روزرسانی
لینک کوتاه
برچسب ها