LG G3 به صفحه نمایش Quad HD و قابلیت‌های پیشرفته سفارشی سازی مجهز خواهد شد

نویسنده:

۰۹:۴۱:۵۱

پیش از این شایعاتی مبنی بر مجهز بودن G3 به صفحه نمایشی فوق العاده با رزولوشنی باور نکردنی  به گوش می‌رسید و حالا منبعی داخلی در LG تأیید کرده است که پرچمدار آینده آن‌ها از صفحه نمایشی 5.5 اینچی با رزولوشن Quad HD بهره خواهد برد .
این به معنای بهره گیری صفحه نمایش از رزولوشن 2560×1440 پیکسل و تراکم پیکسلی 534 پیکسل در هر اینچ است. این صفحه نمایش به احتمال بسیار، همان نمونه‌ای است که LG در آگوست سال پیش معرفی کرده و از تراکم 538 پیکسل در هر اینچ برخوردار بود. به هر حال، تا پیش از عرضه Oppo Find 7 که شایعاتی مبنی بر استفاده آن از صفحه نمایشی با مشخصه‌های مشابه شنیده می‌شود؛ این صفحه نمایش به آسانی G3 را در صدر جدول گوشی‌های هوشمند از نظر تراکم پیکسلی قرار خواهد داد.
اما این تمام ماجرا نیست! منبع ما در LG اطلاعاتی در مورد آنچه باید با نام «قابلیت‌های شخصی سازی پیشرفته» از نظر نرم افزاری از G3 انتظار داشته باشیم هم ارائه داده است. گرچه طبق اطلاعاتی که در حال حاضر در اختیار ماست، تفکیک اینکه چه میزان از این قابلیت‌ها مربوط به Google Now و چه میزان آن به سفارشی سازی‌های LG مربوط است، کار دشواری است. قابلیت هایی چون یادآورهای  مبتنی بر مکان، سازماندهی تقویم، هشدارهای ترافیکی، به نمایش در آوردن هوشمند خبرها و توصیه‌های مبتنی بر مکان از جمله ویژگی‌های مشابه قابلیت‌های Google Now هستند. اما  LG پا را از این هم فراتر می‌گذارد.
نرم افزار G3 ، به صورت مداوم به بررسی و یادگیری الگوها و عادات استفاده شما پرداخته و به شما اطلاعاتی شخصی‌تر ارائه خواهد کرد. اینجا همان جایی است که اطلاعات ما، به مرزهای ابهام نزدیک می‌شوند. آنطور که از این گفته‌ها به نظر می‌رسد، رابط کاربری بر اساس نیازها و استفاده کاربر تغییر کرده و با آن‌ها سازگار می‌شود که البته کمی تخیلی به نظر می‌رسد . و از سویی گفته می‌شود G3 ایده‌های مفیدی برای بهینگی بیشتر در اختیار کاربران می‌گذارد. متأسفانه در حال حاضر نمی توانیم هیچ ایده‌ای در مورد معنا و مفهوم این گفته‌ها داشته باشیم.
هنوز هیچ اطلاعی در مورد زمان عرضه گوشی در دست نیست اما شایعات حکایت از عرضه G3 در اواسط بهـــار پیش رو دارند؛

احسان رضایی

برگرفته از
LG G3
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “LG G3 به صفحه نمایش Quad HD و قابلیت‌های پیشرفته سفارشی سازی مجهز خواهد شد”