انقلاب فرانسه سوژه‌ای متفاوت برای یک بازی ویدئویی + تریلر رسمی

نویسنده:

۱۰:۵۲:۵۶

یوبی‌سافت در متنی این چنین گفته: "ما بیش از 3 سال است که روی Assassin's Creed جدید کار می‌کنیم و هنوز باز هم آماده نیستیم که این عنوان را به صورت کامل نشانتان دهیم تا مفهوم Assassin's Creed نسل بعدی را ارائه دهد اما به هر حال تمامی تصاویر به صورت مستقیم از داخل بازی هستند. منتظر بمانید که در ماه‌های آینده اخبار خوش زیادی برایتان داریم."
 
اگر تصاویر و همچنین ویدئوی منتشر شده از بازی را مشاهده کنید متوجه صحبت‌های سازندگان این بازی می‌شوید که ذکر "تمامی تصاویر به صورت مستقیم از داخل بازی هستند" بی معنی نیست. در نگاه اول به نظر می‌رسد که این ویدئو بیشتر به یک نمایش سینمایی یا انیمیشنی شباهت دارد تا تصاویر داخل بازی. اگر محصول نهایی از چنین گرافیک خوبی برخوردار باشد می‌توان امید داشت که شرکت یوبی‌سافت با عناوینی چون Assassin's Creed و Watch Dogs می‌تواند پرچم‌دار گرافیکی نسل بعد باشد.

 

داستان این بازی در طول انقلاب فرانسه و قرن هجدهم رخ خواهد داد و احتمالا شخصیت‌های تاریخی زیادی هم در این بین حضور دارند که شخصیت اصلی داستان که توسط بازیکن کنترل می‌شود با آن‌ها ملاقات خواهد کرد. این بازی قرار است که برای کنسول‌های بازی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 در کنار رایانه‌های شخصی منتشر شود. شایعاتی به گوش می‌رسد که عنوانی دیگر از سری Assassin's Creed با اسم رمز Comet در حال ساخت برای کنسول‌های ایکس‌باکس 360 و پلی‌استیشن 3 است که هنوز توسط مایکروسافت تائید نشده. البته در شایعات آمده که Comet هم، همچون Unity برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.
 
در زیر چند تصویر منتشر شده و یا لو رفته از بازی و همچنین می‌توانید تریلر رسمی منتشر شده را می‌توانید ببینید.

محسن وفانژاد
برگرفته از
Assassin's Creed
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه