پروژه گرافیکی نسل بعد یوبی‌سافت + تصاویر

نویسنده:

۱۲:۳۶:۴۴


البته تام کلنسی چند ماه بعد از رونمایی این بازی از دنیا رفت و میراث ارزشمندی را برای این کمپانی فرانسوی باقی گذاشت. از نوشته‌های تام کلنسی که در بازی‌های یوبی‌سافت استفاده‌های فراوان شد می‌توان به سری بازی Splinter Cell و Ghost Recon اشاره کرد که نسخه‌های متعددی از آن‌ها هم اکنون هم در حال ساخت و عرضه به بازار هستند.
 
بازی Tom Clancy's The Division به نظر می‌رسد که آخرین نوشته‌ی آقای تام کلنسی برای این کمپانی بازی‌سازی بود که نمایش خیره کننده‌ای هم در Electronic Entertainment Expo 2013 داشت. این بازی در ابتدا برای کنسول‌های بازی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 معرفی شد و سپس به علت تکثر درخواست‌های، بازی برای کامپیوترهای خانگی هم در دستور ساخت قرار گرفت. این بازی احتمالا اواخر سال 2015 برای 3 پلتفرمی که نام بردیم عرضه شود اما تا به امروز یوبی‌سافت اطلاعات زیادی از گیم‌پلی و داستان این بازی منتشر نکرده و هر از چند گاهی چند تصویر از بازی منتشر کرده که گرافیک خیره کننده آن را به نمایش می‌گذارد.
 
این بازی با استفاده از موتور بازی‌سازی Snowdrop ساخته می‌شود که یکی از جدیدترین دستاوردهای نرم افزاری شرکت یوبی‌سافت محسوب می‌شود. یکی از دلایلی که نام این موتور Snowdrop یا "ریزش برف" انتخاب شده، قدرت این موتور در ساخت محیط‌های برفی، با جزئیات ریز و بخارمانند است. در تصاویر زیر به خوبی متوجه قدرت این موتور می‌شوید. تا به امروز قدرتمند‌ترین بازی‌های گرافیکی که برای کنسول‌های نسل بعد ساخته شده‌اند انگشت شمارند. برای مثال کسانی که ایکس‌باکس وان دارند می‌توانند بازی Ryse: Son of Rome را امتحان کنند و کسانی که پلی‌استیشن 4 دارند، در خرید بازی Infamous: Second Son تردیدی به خود راه ندهند.
 
در زیر میتوانید تصاویر این بازی را ببینید. البته کاملا مطمئن باشید که این تصاویر از داخل بازی هستند و ارتباطی با انیمیشنهای از پیش ساخته شده و فیلم ندارند. همه چیز توسط کارتهای گرافیکی پر قدرت و کنسولهای بازی پردازش شده و کاملا یک بازی پر گرافیکی نسل بعد محسوب میشود.
محسن وفانژاد
برگرفته از
The Division
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه