خرید تازه نوکیا برای استقبال از آینده

نویسنده:

۱۰:۴۰:۳۶

به گزارش فارس به نقل از سلولار – نیوز، تعداد زیادی از منابع آگاه که از این فرآیند مطلع هستند به خبرگزاری رویترز گزارش دادند که مذاکرات رسمی بین دو شرکت نوکیا و Alcatel-Lucent آغاز شده است و این در حالی بوده که دو شرکت پیش از این هم باهم گفت‌وگوهایی را در این زمینه انجام داده بودند.

شرکت نوکیا که این روزها با سرپرستی "ریستو سیلاسما"( Risto Siilasmaa) مدیرعامل موقت خود فعالیت می‌کند، از مدتی قبل مذاکرات داخلی خود را برای استراتژی‌های آتی نوکیا آغاز کرده است. منابع آگاه همچنین توضیح دادند که اتخاذ هرگونه تصمیم در این زمینه می‌تواند چندین ماه تا کسب نتیجه به طول انجامد.

یکی از منابع آگاه در این خصوص گفت که "نوکیا این روزها در حال بررسی شرایط خود است تا دریابد که بهترین عمل برای حضور در آینده چه خواهد بود". این منابع آگاه همچنین اظهار داشتند که امکان زیادی وجود دارد که نوکیا شرکت مخابراتی Alcatel-Lucent یا یک شرکت مخابراتی دیگر را خریداری کند.

دو شرکت نوکیا و Alcatel-Lucent از مدت‌ها قبل فعالیت‌های مشترک فراونی را با یکدیگر انجام داده بودند، این در حالی بود که از چند سال قبل Alcatel-Lucent به صورت نزدیک با شرکت مخابراتی NSN که از زیرمجموعه‌های نوکیا محسوب می‌شود، همکاری می‌کرد.

در آن زمان شرکت زیمنس صاحب 50 درصد سهام شرکت NSN بود، اما از زمانی که تمامی سهام این شرکت به نوکیا واگذار شد، این امکان به وجود آمد تا در آینده نوکیا به صورت نزدیک با Alcatel-Lucent همکاری کند.

برگرفته از
خرید تازه نوکیا برای استقبال از آینده
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه