مستند Free to Play – نگاهی به زندگی گیمرهای حرفه‌ای + تریلر

نویسنده:

۰۱:۲۲:۱۹

بازی Dota یکی از محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین بازی‌های ویدئویی ساخته شده در طول تاریخ ساخت این مدل سرگرمی است که با عرضه نسخه دوم و کامل‌تر آن به اوج محبوبیت خود رسید. گیمرها آن را آینده‌ی ورزش‌های الکترونیک می‌دانند و ترکیب شطرنج و فوتبال را برای توصیف آن مناسب می‌شمارند. در این بازی شما نقش یک قهرمان را خواهید داشت که قدرت‌های متفاوتی دارد. در هر بازی، دو تیم 5 نفره روبروی یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند که هدف یکسانی دارند و آن هم نابود کردن ساختمان اصلی دشمن است. زمین بازی و هدف آن هیچ تغییری نمی‌کند اما احتمالا برایتان سوال پیش می‌آید که یک زمانی این قوانین خسته کننده خواهد شد. مسلما اینگونه نیست. شما هر بار که می‌خواهید برای انجام بازی قهرمانی انتخاب کنید بیش از 100 انتخاب دارید. جلوی هم قرار گرفتن قهرمانان متفاوت در هر بازی جذابیت‌های خاصی دارد هیچگاه این بازی را تکراری نمی‌کند.
 
این مستند به زبانی ساده، مفاهیم سختی که شاید درک آن در برخورد اول برای افراد غیرگیمر اندکی مشکل باشد را آسان کرده و زندگی 3 تن از بزرگ‌ترین بازیکنان دوتا را به نمایش می‌کشد. شاید برای شما هم جالب باشد که همه آن‌ها از دوران کودکی خود که مشغول بازی کردن بودند، پدر و مادرهایشان یک دغدغه‌ی اصلی داشتند و آن هم آسیب رسیدن به فرزندانشان بوده اما همه در تلاشند تا ثابت کنند که از این راه هم می‌توان آینده‌ای را تضمین کرد و پول در آورد. در نهایت یکی از این 3 صاحب یک میلیون دلار جایزه‌ی مسابقات بزرگ آلمان می‌شود. دنیل ایشوتین ملقب به Dendi از اوکراین، بندیکت لیم ملقب به hyhy از سنگاپور و کلینتون لومیس ملقب به Fear از آمریکا هر 3 در این مستند حضور پویایی دارند. این مستند ارزش بالایی برای گیمرها دارد و اگر می‌خواهید کسی را قانع کنید که گیم لزوما وسیله بازی کودکان نیست می‌توانید 1 ساعت از وقت وی را بگیرید و این مستند را به او نشان دهید. هم اکنون امتیاز این مستند در وبسایت IMDB روی 9.3 قفل شده است.
 
 
برای مشاهده‌ی بهتر این مستند ارزشمند می‌توانید ابتدا به وبسایت استیم مراجعه کنید و اپلیکیشن 1.5 مگابایتی آن را دانلود و سپس با مراجعه به صفحه این مستند، اقدام به دانلود آن کنید. اگر مایلید راه ساده‌تری انتخاب کنید می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین درج نمره‌ی مورد نظرتان می‌توانید به صفحه‌ای این مستند در وبسایت IMDB مراجعه کنید.


محسن وفانژاد

برگرفته از
مستند Free to Play
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه