به‌روزرسانی به Knock Code برای گوشی‌های هوشمند مهم ال‌جی

نویسنده:

۱۱:۱۵:۰۳

جدیدترین تجربه کاربری ال‌جی برای G2 و G Flex
اکنون، ال‌جی الکترونیکس (ال‌جی) قابلیت مبتکرانه Knock Code را از طریق به‌روزرسانی میان‌افزار از اول آوریل برای گوشی‌های هوشمند قبلی ال‌جی در دسترس قرار می‌دهد. دارندگان ال‌جی G2 و G Flex در کشورهای خاص اولین‌هایی خواهند بود که این به‌روزرسانی را دریافت می‌کنند. از طریق این امکان، دسترسی به الگوی سفارشی‌شده Knock یا ضربه در گوشی‌های هوشمند برای کاربران میسر می‌شود.
تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که بیشتر کاربران گوشی‌های خود را 100 تا 150 بار در روز چک می‌کنند و قفل آنها را باز می‌کنند. ال‌جی از این تحقیقات الهام گرفت و از آن برای ارتقای قابلیت KnockON استفاده کرد تا امنیت و راحتی بیشتری را به ارمغان آورد. ال‌جی حق امتیاز KnockON را در سال 2008 به ثبت رساند. این قابلیت شالوده‌ای بی عیب‌ونقص برای توسعه Knock Code به شمار می‌رود. قابلیت Knock Code در توانایی برای بیدار کردن و باز کردن قفل گوشی با یک ضربه منحصر به فرد است و به وضوح در زمان صرفه‌جویی می‌کند. جای تعجب نیست که 50 درصد از شرکت‌کنندگان در آمار اخیر Knock Code را به عنوان بهترین قابلیت G Pro 2 انتخاب کردند. همین نتیجه نشان می‌داد امنیت گوشی‌های هوشمند واقعاً نیازمند یک راهکار جایگزین است.
فواید فناوری Knock Code برای کاربران در توانایی برای بیدار کردن و باز کردن قفل گوشی به طور همزمان کاملاً مشهود است و راحتی و امنیت بیشتری را از طریق رمز و گزینه‌های امنیتی بر پایه الگوی خاص مهیا می‌کند. با Knock Code نمایشگر گوشی‌های هوشمند به 4 قسمت تقسیم می‌شود. کاربر 2 تا 8 بار در هر جایی از 4 قسمت نمایشگر در یک توالی خاص ضربه می‌زند. Knock Code با بیش از 80 هزار ترکیب ممکن و بدون بر جای ماندن اثر انگشت روی صفحه امنیت بالایی برای گوشی‌ها فراهم می‌کند؛ حتی بالاتر از آنهایی که سیستم تشخیص اثر انگشت دارند. و از آنجا که Knock Code بدون در نظر گرفتن اندازه نمایشگر و بدون نگاه کردن به صفحه می‌تواند هر جایی روی صفحه‌نمایش وارد شود، احتمال سرقت رمز وجود ندارد. علاوه بر امنیت و راحتی بیشتر، Knock Code پاسخگویی بیشتری نسبت به سیستم‌های تشخیص زیستی دارد که نسبت به متغیرهای محیطی بیشتر مظنون هستند.
دکتر جونگ سئوک پارک، رئیس و مدیرعامل شرکت ارتباطات موبایلی ال‌جی الکترونیکس، گفت: «مهندسان ال‌جی در توسعه knock Code تأکید بسیاری بر فراهم کردن امنیت و راحتی بالا برای کاربران داشتند. دسترسی Knock Code برای مخاطبان گسترده‌تر با گرایش ما برای متمایز کردن گوشی‌های موبایل بر پایه تجربه کاربری همیشگی است.»
جزییات به‌روزرسانی Knock Code در هفته‌های آتی به صورت منطقه‌ای در دسترس قرار خواهد گرفت.
 
توجه: این آپدیت تا الان در ایران فعال نشده است
 

برگرفته از
به‌روزرسانی به Knock Code
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه