امکانات جدید در به‌روز رسانی کیت‌کت برای ال‌جی G2 + ویدیو

نویسنده:

۰۱:۲۵:۲۴

یکی از مهم‌ترین امکاناتی که در این به‌روزرسانی سیستم‌عامل برای کاربران G2 در دسترس قرار گرفت بهبود قابلیت KnockOn است. این امکان اکنون سرعت پاسخگویی بیشتری دارد و به دلیل وجود موتور کرومی درون کیت‌کت صفحات وب با سرعت بیشتری بارگذاری می‌شوند. سرعت بیشتر در عملکردها هنگام بارگذاری شدن ویدئوهای آنلاین نیز به چشم می‌خورد.
از نظر عکاسی نیز سرعت بارگذاری برنامه دوربین و سرعت خود شاتر بیشتر و بارگذاری عکس در برنامه گالری دوبرابر سریع‌تر شده است. پاسخگویی لمس به برنامه مخاطبان نیز بهبود یافته است. مهم‌ترین بهبودهایی که در این نسخه وجود دارد عبارت‌اند از:

  • بهبود رابط کاربری با اندروید کیت‌کت 4.4: جدیدترین نسخه از اندروید شامل پیشرفت‌هایی مانند تغییر شکل مجدد نوار وضعیت و اعلان‌ها، حالت جدید تمام‌صفحه، پشتیبانی بهتر از توضیحات محدود و امنیت بیشتر می‌شود
  • بازده بیشتر باتری: گوشی موسیقی را با راندمان بالاتری پخش می‌کند و از حالت ذخیره باتری برخوردار است که طول عمر آن را بیشتر می‌کند.
  • چاپ در ابرها: چاپگر Google Cloud Printer این امکان را فراهم می‌کند که از طریق وای-فای یا اتصال بلوتوث اسناد را چاپ کنید.
  • بهبود قابلیت KnockOn: پاسخگویی قابلیت KnockOn ال‌جی بهتر شده است.

به گفته ال‌جی، به‌روزرسانی به اندروید 4.4.2 برای G2 باعث افزایش سرعت 17 درصدی این گوشی هوشمند در زمان اجرای برنامه‌های کاربردی شده است.
اگر ال‌جی G2 دارید، می‌توانید این به‌روزرسانی جدید را با رفتن به بخش Software Update در منوی تنظیمات و بررسی نسخه جدید به‌روزرسانی دریافت کنید.


 
برگرفته از
به‌روز رسانی کیت‌کت برای ال‌جی G2
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه