عجیب‌ترین اتفاقات از نگاه اشعه X

نویسنده:

۰۴:۰۷:۵۵

این تصاویر حیرت‌آور نشان می‌دهند که بدن انسان تا چه اندازه می‌تواند انعطاف پذیر باشد. این تصاویر حوادث تأسف باری که برای مرد، زن و حیوان اتفاق افتاده است را به نمایش می‌گذارد. خوشبختانه، همه آنها در نهایت جان سالم به در برده اند. 
جیمز ولنتاین، اهل پیتزبورگ ایالات متحده، بزرگترین بدشانسی زندگی‌اش را زمانی تجربه کرد که در حال رسیدگی به درختان با اره برقی گردن خود را مجروح کرد. او  بلافاصله به بیمارستان منتقل و تحت عمل جراحی اورژانسی قرار گرفت و در حال حاضر دوره نقاهت را سپری می‌کند.
دانته اوتللو از ایلینوی، ندانسته و از روی بی‌احتیاطی به جمجمه خود شلیک کرد. او زمانی که در آمبولانس و در مسیر بیمارستان بود یک عکس از اشعه X در فیس بوک خود گذاشت. ساختمان‌های در حال ساخت چین اغلب مکان‌های خطرناکی به نظر می‌رسند. 
کارگری بر روی یک میله استیل سقوط کرد و جمجمه‌اش به شکل وحشتناکی سوراخ شد. عمل جراحی خارج کردن قطعه استیل از درون جمجه در حدود پنج ساعت طول کشید؛ پزشکان مجبور به بریدن نای و باز کردن جمجه او شدند. 
لیو مو، اهل زیانتاو چین، به دلیل داشتن درد در ناحیه شکم به بیمارستان رفت و زمانی که به او گفته شد یک گیره جراحی را به مدت 37 سال در داخل شکم خود داشته شوکه شد.
چستر ، توله سگ لابرادور پس از بلعیدن یک قورباغه پلاستیکی توانست از خطر مرگ جان سالم بدر ببرد؛ اما مشکل بزرگتر زمانی بود که شش هفته بعد از آن چستر یک اسباب بازی دیگر بلعید. دامپزشکان کمبریج برای خارج کردن اسباب بازی‌ها 2 بار مجبور به باز کردن بدن حیوان شدند.
سگی که تبدیل به سنگ شد؛ یک سگ هفت ساله پس از بلعیدن بیش از 80 قطعه شن بزرگ تا پای مرگ رفت. دامپزشکان در بلکپول انگلستان، با برداشتن سنگ‌ها موفق به نجات حیوان خانگی شدند.
پزشکان زمانی که یک نوزاد دختر 18 ماهه از شهر یولی چین شروع به دفع میخ از معده کرد دچار حیرت شدند.
مردی در فوژو چین  با استفاده از یک قطعه منحنی سیم، برای خارج کردن بطری که زمان نشستن در پشتش گیر کرده بود تلاش می‌کرد. مردی  در حال شکایت از درد معده وارد بیمارستان شد اما از گفتن مشکلش به پزشکان خودداری می‌کرد. اما در نهایت مجبور به گفتن حقیقت شد. او گفت که تصمیم داشته با استفاده از یک تکه سیم فولاد بطری را خارج کند که موفق نشده است. در نهایت مشکل به طور شگفت‌آوری توسط جراحان  بر طرف و بیمار بهبود پیدا کرد.
مردی از شهر تائویوان چین که سرش میان یک انبرک گیر کرده بود؛ انبرک توسط مرد دیگری به پایین پرتاب شده بود که در تعقیب سگ ولگردی بود که یک تکه از گوشت او را به دندان گرفته بود.
با وجود اینکه این حادثه موجب شد به برخی رگ‌های اصلی سر مرد آسیب وارد شود  اما او در نهایت از مرگ حتمی نجات پیدا کرد. 
بدن لیو فنگ پس از سقوط از طبقه 25 یک ساختمان در شانگهای چین به وسیله یک میله استیل به طول 45سانتی‌متر سوراخ شد. او پس از انتقال به بیمارستان مورد عمل جراحی قرار گرفت که به طور موفقیت‌آمیزی بهبود یافت.
حیوانات این را نمی‌دانند که توپ برای گرفتن است نه بلعیدن! دامپزشکان در برایتون زندگی یک سگ دو ساله که یک توپ تنیس بلعیده بود را نجات دادند.
یک کودک 2 ساله از شهر ووشان چین در حالی‌که یک قیچی به دست داشت و در خانه می‌دوید  افتاد و از بخت بد تیغه‌ قیچی به کاسه چشم چپ او اصابت کرد.
گربه‌ای به نام کوایور در یوتا واشنگتن به وسیله یک تیر مورد اصابت قرار گرفت. تیر از سر حیوان وارد شده، از مری او عبور و پس از آن از تیغه شانه او بیرون می‌زند. دامپزشکان موفق به خارج کردن تیر و درمان حیوان شدند.
. یک سگ به نام جک 111 سکه بلعیده بود.
بدن جین هونگپینگ از استان گانسو چین به وسیله یک میله بلند داربست به طول تقریبا 40 سوراخ شد. آتش‌نشانی سریعاً او را به بیمارستان منتقل کرد.
یک حادثه ساختمانی دیگر: در هیفی چین، یک میله فلزی وارد قفسه سینه یک کارگر پس از سقوط او  از داربست 2 متری شد.
کودک 4 ساله ای که در حال بازی با پیچ گوشتی بود و پس از لغزیدن با صورت روی آن افتاد. تصاویر اشعه X و اسکن نشان می‌دهد که پیچ گوشتی از سوراخ بینی وارد و به چشم چپ او اصابت کرده است. پزشکان موفق شدند پیچ گوشتی را از بدن کودک خارج کنند.

ماجده محمدی

برگرفته از
عجیب‌ترین اتفاقات از نگاه اشعه X
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه