بروس لی در UFC امسال

نویسنده:

۰۸:۵۰:۱۷

 

بروس لی شخصیت بسیار محبوبی نزد رزمی کاران است و جدا از ورزش‌های رزمی، به علت توانایی در هنرهای نمایشی، چهره‌ای جهانی بود که سال‌ها پیش کشته شد اما این‌ها باعث نمی‌شود که وی فراموش شود. چند ساعت پیش تصویری در توئیتر منتشر شد (تصویر بالا) که نشانگر حضور بروس لی در بازی UFC بود اما به شرطی که این بازی را برای ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 پیش خرید کنید.
 
این بازی در اواخر بهار برای این دو پلتفرم منتشر می‌شود و اگر می‌خواهید واقعا با شخصیت بروس لی به رقابت با دیگر رزمی کاران مطرح امروزه بپردازید بهتر است به فکر پیش خرید این بازی باشید. یان لوید، کارگردان هنری این بازی پس از تائید تصویر بالا و همچنین انتشار چند عکس از بروس لی در بازی اینگونه بیان کرد: "این فقط شبیه به بروس لی نیست، این خود بروس لی است. طریقی که وی خود را محکم نگه می‌دارد و شیوه ایستادنش در هنگام مبارزه، فیزیک موج دارش، سرعت ویرانگر، ضربه‌های مهلکی که امضای او هستند، داد و فریاد بر سر حریف، جیغ‌ها و نعره‌ها. ما این نقطه اوج قدرت، سرعت و روح انسانی را به دنیای خودمان احضار کردیم و این حقیقتا برای ما افتخاری است که چنین فعالیتی در دوران کاری خود داشته‌ایم."
 
تصاویر بروس لی در بازی UFC امسال را می‌توانید در زیر ببینید:
  
الکترونیک آرتز ناشر بازی پس از انتشار عکس‌های بازی، تریلری هم از بخش حضور بروس لی در این بازی را به نمایش گذاشت که می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

محسن وفانژاد
برگرفته از
بروس لی در UFC امسال
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “بروس لی در UFC امسال”