تجربه کار کردن با یک پرینتر 3 بعدی 300 دلاری

نویسنده:

۰۴:۱۸:۰۹


پرینتر3 بعدی اکنون مدتی است که وارد عرصه شده اما میکرو با قیمت مقرون به صرفه 300 دلاری و طراحی کاربر پسند خود به دنبال ایجاد نوعی تغییر است. همچنین میکرو تعداد زیادی از ترفندهای طراحی را ارائه می‌دهد که از این طریق یک تجربه چاپ مطمئن و بدون استرس برای کاربر فراهم می‌شود. میکرو به همراه  یک میز در ابعاد مناسب و وزن 1کیلوگرمی به راحتی قابل حمل است.
میکرو همچنین دارای یک تراشه متحرک جهت تنظیم اتوماتیک و هموارسازى همراه با روغن‌ کاری خودکار و یک گرم‌کن سرامیکی برای گرم کردن سریع دستگاه می‌باشد.
ادعا می‌شود میکرو  بی‌صدا ترین پرینتر 3 بعدی با کمترین مصرف برق است که تا کنون ساخته شده است.
بزرگترین و پیشرفته‌ترین کامپیوترهای دنیا هم بدون وجود نرم‌افزار و برنامه‌ای که آن را پشتیبانی کند بی‌ارزش و بى‌فایده تلقی می‌شود؛
M3D LLC، تولید کننده میکرو  نیز نرم‌افزاری برای این پرینتر 3 بعدی طراحی کرده است که کارکردن با دستگاه را تا بالاترین حد ممکن آسان می‌کند. این نرم‌افزار علاوه بر پشتیبانی کنترل صفحه نمایش لمسی،  دارای رابط کاربری ساده‌ای می‌باشد.
کاربران پیشرفته همچنین می‌توانند از گزینه فعال سازی تنظیمات تخصصی و افزایش سرعت دستگاه که با ویندوز، مک و دیگر سیستم‌های مبتنی بر لینوکس سازگار است استفاده کنند. 


ماجده محمدی

برگرفته از
M3D
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه