ماریوی جدید در راه است

نویسنده:

۰۹:۱۹:۵۸

 
 این تیم سال گذشته بازی Super Mario 3D World را برای کنسول Wii U از شرکت نینتندو منتشر کردند که جوایز معتبر بسیاری از جمله بهترین بازی سال، بهترین بازی پلتفرمر سال، بهترین بازی کنسول Wii U و بسیاری دیگر را از وبسایت‌ها و مجلات معتبر دریافت کرد. این بازی جدید که احتمالا با پیشوند Super Mario عرضه خواهد شد مشخص نیست که باز هم برای کنسول Wii U منتشر می‌شود و یا برای کنسول دستی نینتندو 3DS در حال ساخت است.

 
یوشیاکی کویزومی، تهیه کننده بازی در مصاحبه‌ای با مجله EDGE بیان کرد: "پلتفرم بازی هنوز یک راز است. اگرچه تنها می‌توانم به شما بگویم که ما فعالیت چالش برانگیز جدید خود را شروع کرده‌ایم. 
 
رهبر تیم Nintendo EAD نیز در مصاحبه‌ای جداگانه بیان کرده که اگر این بازی برای پلتفرم Wii U ساخته شود استفاده‌های خاصی از کنترلر این کنسول که همانند یک تبلت است خواهد شد: "اگر بازی برای Wii U باشد ما نیاز داریم که بسیار بیشتر از گیم‌پد یا کنترلر کنسول استفاده کنیم."
 
کویزومی نیز در رابطه با گیم‌پد این کنسول اینگونه می‌گوید: "هنوز جای بسیار زیادی برای کشف و خلق وجود دارد و ما تلاش می‌کنیم که راه‌های جدیدتر و خلاقانه برای انجام بازی به وجود بیاوریم."
 
اگر این بازی برای کنسول Wii U در حال ساخت باشد احتمالا شاهد عرضه آن در سال 2015 خواهیم بود.

محسن وفانژاد

برگرفته از
Super Mario 3D World
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه