قتل از نوع مادرانه

نویسنده:

۰۸:۴۷:۵۳


مگان هانتزمن، 39 ساله، اهل ایالت اوتاوا، برای قتل نوزادان خود هیچ شکی به دل راه نمی‌داد. وی در اعترافات خود به پلیس گفت که درست بعد از تولد، نوزادان خود را خفه می‌کرده است. جسد آنها را در یک حوله یا تی‌شرت می‌پیچیده، آنها را داخل کیسه‌های نیلونی می‌گذاشته و سپس درون جعبه جای می‌داده است. او این جسدهای بسته‌بندی شده را در گاراژ خانه خود، واقع در جنوب شهر سالت لیک، نگه می‌داشته است.

انگیزه این زن بی‌رحم از قتل نوزادان هنوز مشخص نیست. یک روز پس از دستگیری وی به جرم قتل 6 نوزادش، محققان و همسایگان در طی بازپرسی و تحقیقاتشان در تعجب مانده بودند که او چطور در طی 10 سال توانسته بود نیم‌جین بارداری خود را از دیگران پنهان کند.
یکی از همسایگان به پلیس می‌گفت: چطور می‌توان باردار بود و هیچ علامتی نداشت و دیگران هم متوجه آن نشوند؟ اصلاً نمی‌توانید برنامه‌ریزی کنید که بچه چه زمانی به دنیا می‌آید. همین که جسد نوزادان را در جعبه بسته‌بندی می‌کرده خیلی دردآور و بیرحمانه است.
پلیس بقایای جنین هفتم را که مرده به دنیاآمده نیز یافتند. به جز جنین هفتم، بقیه بچه‌ها زنده به دنیا آمده بودند. به گفته پلیس این زن از عاطفه بویی نبرده است.
طبق اظهارات احتمالی پلیس، این نوزادان در سال‌های بین 1996 تا 2006 و در خانه قبلی این زن به دنیا آمده بودند.
شوهر قبلی این زن همراه با چند تن از اعضای فامیل هنگام تمیز کردن گاراژ خانه، که متعلق به پدر و مادر این مرد بوده است، اجساد را یافتند. به نظر می‌رسد این مرد پدر نوزادان به قتل رسیده بوده است.
پلیس هنوز به این قضیه مشکوک است و پدر این فرزندان نیز یکی از مظنونین به قتل است. DNA این نوزادان در حال بررسی است تا صحت و سقم حرف‌های پدر مشخص شود. زیرا در زمان قتل این نوزادان، هنوز این زوج از هم جدا نشده بودند.
 

سعیده اکبری

برگرفته از
قتل از نوع مادرانه
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه