در نمایشگاه کتاب ، بدون کارت بانکی خرید کنید

نویسنده:

۱۲:۴۴:۲۶

به گزارش روابط عمومی آسان پرداخت با توجه به ترافیک بسیار بالای اینترنت در ایام برگزاری نمایشگاه و براساس تجربیات سالهای قبل، این احتمال میرفت که با قطع شدن و یا کندی سرعت اینترنت، مراحل خرید کتاب و پرداخت وجه با کندی صورت پذیرد.

ازین رو شرکت آسان پرداخت با همکاری بانک صادرات اقدام به اختصاص کد پذیرنده مجازی به کلیه غرفه های حاضر در نمایشگاه کرده و تمامی غرفه داران با داشتن یک کد پذیرنده 6 رقمی میتوانند بدون نیاز به کارت و پایانه فروشگاهی،  وجه کتاب را تنها با استفاده از کد #733* دریافت کنند.
به گفته حسینعلی خسروی، معاونت امور مشتریان شرکت آسان پرداخت این امر در راستای ارائه بسترهای متنوع پرداخت الکترونیک در نمایشگاه انجام شده و برای اولین بار در کشور اجرا خواهد شد.
وی افزود بازدیدکنندگان نمایشگاه کتاب بدون نیاز به هیچ نرم افزار و سخت افزار خاصی تنها با داشتن یک خط تلفن همراه و رمز دوم کارت بانکی میتوانند با استفاده از کد پذیرندگی غرفه مورد نظر، مبلغ خرید را پرداخت کرده و از این سرویس که تله پرداز نام دارد استفاده کنند.

معاونت امور مشتریان آسان پرداخت  تاکید کرد با استفاده از این روش ، مراحل خرید کتاب در نمایشگاه امسال از سالهای قبل با سرعت بیشتری انجام شده و بازدیدکنندگان میتوانند با آرامش خیال از کلیه غرفه های نمایشگاه بازدید به عمل آورند.

برگرفته از
نمايشگاه کتاب
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه