امکان تازه‌ تبلیغات فیسبوک به تقلید از توئیتر

نویسنده:

۱۱:۱۰:۰۸

فیس‌بوک می‌خواهد سرویس تبلیغات موبایل مشابه شبکه‌ی اجتماعی توئیتر را راه‌اندازی کند.

این درحالی است که توئیتر همین هفته‌ی گذشته سیستم تازه‌ای از تبلیغات را امتحان کرد که به مدل تبلیغات فیس‌بوک شبیه است. این سیستم به اپلیکیشن‌های مختلف این امکان را می‌دهد که تبلیغات فیس‌بوکی خود را در تلفن‌های همراه کاربران نیز به نمایش گذارند.

سایت‌های خبری مربوط به حوزه‌ی تکنولوژی می‌گویند محصول تازه‌ی تبلیغاتی فیس‌بوک قرار است در کنفرانس "اف ٨" این کمپانی که در ٣٠ آوریل برگزار می‌گردد، رونمایی و معرفی شود.

سایت‌های اخبار تکنولوژی می‌گویند امکان تازه‌ی تبلیغات این بزرگ‌ترین شبکه‌ی اجتماعی قرار است چیزی مشابه "مو پاپ" در توئیتر و "اد موب" در گوگل باشد.

این امکان به فیس‌بوک اجازه می‌دهد تبلیغات مختلف را برای آن دسته از کاربران که بیشتر از طریق اپلیکیشن فیس‌بوک و با استفاده از گوشی تلفن همراه خود وب‌گردی می‌کنند، گسترده‌تر و منظم‌تر کند.

در عین‌حال فیس‌بوک با این امکان تازه می‌تواند تبلیغات خود را از سطح اپلیکیشن‌های خود فراتر ببرد و سود مالی تبلیغات خود را فزونی ببخشد.

کنفرانس "اف ٨" فیس‌بوک اولین کنفرانس بزرگ فیس‌بوک بعد از سال ٢٠١١ خواهد بود. قرار است مارک زاکربرگ، رئیس هیئت‌مدیره‌ی فیس‌بوک در این کنفرانس بزرگ که در سن‌فرانسیسکو برگزار می‌شود درباره‌ی استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی طولانی مدت فیس‌بوک سخنرانی کند.

مهندسان و کارشناسان فیس‌بوک نیز در ٢٠ پانل مختلف در این مراسم به معرفی و توضیحات دقیق‌تر دربار‌ه‌ی امکانات تازه این شبکه اجتماعی و از جمله زبان برنامه‌نویسی تازه‌ی این شرکت با عنوان "هک"، خواهند پرداخت.

قرار است در این برنامه فیس‌بوک ابعاد و جزئیات بیشتری از پروژه‌ی "لابراتور خلاق" این کمپانی را اعلام کند که می‌خواهد به نقاط دورافتاده و محروم جهان اینترنت برساند.

منبع: DW.DE

برگرفته از
فیسبوک
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه