وی‌یو با طعم ماریو

نویسنده:

۰۹:۳۸:۴۰

  

این کنسول که فعلا قرار است در اروپا منتشر شود در چندین مدل با قیمت‌های ٢٥٠ و ٣٠٠ یورو روانه بازار خواهد شد که جزئیات هر کدام اندکی با یکدیگر متفاوت‌اند اما پرواضح است که همگی این بسته‌های مختلف محتوی یک کنسول و بازی Mario Kart 8 هستند. در کنار این باندل زیبا و دلربا، نینتندو 2 کنترلر Wii Mote هم معرفی کرد که در تصاویر می‌بینید. یکی مخصوص دایناسور ماریو، یوشی و دیگری هم برای پرنسس پیچ.
 
باندل 250 یورویی Mario Kart 8 پرمیوم پک شامل موارد زیر می‌شود:
 
کنسول Wii U 32GB با رنگ مشکی
گیم‌پد مشکی رنگ
سنسور بار Wii U
نسخه فیزیکی بازی Mario Kart 8
 
اما اگر علاقه دارید 50 یورو بیشتر خرج کنید می‌توانید سبد خریدتان را جذاب‌تر از گذشته هم بکنید. 2 باندل 300 یورویی وجود دارند که می‌توانید از بین آن‌ها یکی را انتخاب کنید که علاوه بر موارد بالا شامل قطعات زیر هستند:
 
محافظ گیم‌پد
فرمان مخصوص Wii U
یک Wii Remote اضافه
 
اما تفاوت دو باندل در همین یک Wii Remote اضافه‌ای است که روی کنسول‌ها قرار گرفته‌اند. یکی از این باندل‌ها Wii Remote قرمز رنگ مخصوص کاراکتر ماریو را دارند و دیگری ریموت سبز رنگ مختص به لوئیجی را در خود قرار داده. در کنار این‌ها، نینتندو، 2 ریموت رنگی دیگر نیز معرفی کرد. یکی از این ریموت‌ها صورتی رنگ است که مسلما بر اساس کاراکتر شاهزاده پیچ طراحی شده‌ و دیگری که سبز کم رنگ است بر اساس دایناسوری به نام یوشی طراحی شده که از دوستان ماریو است.
 
تریلر این بازی را که در تاریخ 30 می منتشر می‌شود می‌توانید از این لینک ببینید.

محسن وفانژاد

برگرفته از
وی‌یو با طعم ماریو
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه