فروش پلی‌استیشن ۴ از مرز ۷ میلیون هم گذشت

نویسنده:

۱۲:۳۵:۱۴

 

این شرکت در آخرین گزارش مالی خود اعلام کرد که علاوه بر فروش بالای سخت افزاری، فروشندگان نرم افزار (بازی) روی این کنسول هم به خوبی توانسته‌اند موفقیت کسب کنند. مجموعا 20.5 میلیون واحد بازی روی پلتفرم پلی‌استیشن 4 به فروش رفته که این عدد هم شامل بازی‌های دیجیتالی و هم فیزیکی می‌شود. تا به امروز بیش از 135 میلیون Share از طریق دکمه‌ی مخصوص این عمل روی کنترلر این کنسول صورت گرفته و 4.9 میلیون ویدئوی گیم‌پلی بازی‌ها روی کنسول توسط بازیکنان از طریق Twitch به صورت آنلاین استریم شده است که باعث جلب توجه 90 میلیون مخاطب از سراسر جهان شده است.
 
مدیر سونی اروپا در پیامی گفت: "واکنش جامعه جهانی گیمینگ به پلی‌استیشن 4 بیش از حد انتظار بود و ما واقعا خوشحالیم که گیمرها PS4 را به عنوان کنسول نسل بعدی خود انتخاب کرده‌اند. سفر پلی‌استیشن 4 تازه شروع شده و ما با مشکلات عرضه و تقاضا در سراسر جهان روبرو شده‌ایم. ما سعی می‌کنیم پیوسته و با سرعت به قول خود متعهد باشیم و کنسول را به دست متقاضیان برسانیم."
 
سونی انتظار دارد که تعداد بازی‌های کنسول پلی‌استیشن 4 در سال 2014 عرضه می‌شوند به 120 عدد برسد. بازی‌های مهمی که در سال آینده برای این کنسول منتشر می‌شوند عبارتند از:
 
Destiny
The Elder Scrolls Online
Alien: Isolation
NBA 2K15
Watch Dogs
Driveclub
The Order 1886
N++
GALAK-Z: The Dimensional
Transistor
Secret Ponchos
The Witness
Octodad: Dadliest Catch
Daylight

 
پلی‌استیشن 4 تا به امروز در 72 کشور جهان منتشر شده است.

محسن وفانژاد

برگرفته از
پلی‌استیشن ۴
لینک کوتاه
برچسب ها