ایرانسل با نرم افزار کتابخوان و مکان‌یابی غرفه‌های ناشران به نمایشگاه کتاب آمد

نویسنده:

۱۲:۳۳:۵۰

به گزارش روابط عمومی ایرانسل؛ این شرکت با برپایی سه غرفه و به عنوان حامی بیست و هفتمین دوره نمایشگاه کتاب، امسال هم در این رویداد بین‌المللی پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی خواهد بود.

 

بازدیدکنندگان می توانند در این غرفه ها با جدیدترین محصولات و خدمات ایرانسل از جمله نرم افزار کتابخوان ایرانسل، ویترین و پیشخوان آشنا شده و از خدمات بخش ویژه پاسخگویی به مشترکین استفاده نمایند.
ضمن آنکه بازدیدکنندگان می توانند با ارسال نام یا قسمتی از نام ناشر، از طریق خط ایرانسل خود به شماره 809020، محل استقرار غرفه ناشران موردنظر خویش را دریافت کنند.
علاقه‌مندان به برنامه نویسی موبایل نیز می‌توانند با حضور در غرفه های ایرانسل، از جزئیات مسابقه برنامه نویسی موبایلی ایرانسل (I.C.M.A (I Can Make Apps مطلع شوند.
علاوه بر این، ایرانسل با اختصاص بخش ویژه‌ای به تولیدکنندگان محتواهای جدید موبایل در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب، زمینه‌های همکاری صاحبان ایده و ابتکار را با مجموعه ایرانسل گسترش می‌دهد.
 
بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب از 10 لغایت 20 اردیبهشت ماه و همچون سالهای گذشته در مصلی بزرگ تهران برگزار خواهد شد.

برگرفته از
ایرانسل
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه