٦ مورد از بهترین نرم افزارهای ویرایش فیلم

نویسنده:

۰۴:۳۲:۴۲

ما قصد نداریم با گفتن این حقیقت ذوق شما را از بین ببریم، اما واقعاً هیچ کس تمایلی به تماشای ویدیوی 17 دقیقه‌ای شما از کودک 2 ساله‌تان در حال تمرین بلند شدن و راه رفتن ندارد و نه حتی فیلم 9 دقیقه‌ای از گربه‌تان که به سایه خود بر روی دیوار حمله می‌کند. کمی ابتکار به خرج دهید، کمی تغییر و تحول نیاز است، قسمت‌های کسل کننده را حذف کنید، موسیقی متن به فیلمتان اضافه کنید، باور کنید همین فیلم کوتاه و چند دقیقه‌ای شما ممکن است به یک اثر بی‌نظیر در رسانه‌های اجتماعی تبدیل شود.
بنابراین یکی از این نرم افزارهای ویرایش فیلم را دانلود کنید و شخصاً فیلم‌های خود را کارگردانی کنید.

iMovie

نرم افزار تست ویدیو، iMovie، باید بر روی هر دستگاه iOS نصب شود. این نرم افزار برای شروع کار، به هم وصل کردن شات‌های فیلم را در iPod Touch، iPhone و یا iPad به شکل غیر قابل تصوری آسان می‌سازد و بعد از این مرحله کارهای زیاد دیگری را می‌تواند انجام دهد. شما همچنین برای اضافه کردن عنوان، موسیقی، صدای زمینه و نیز عکس بر روی آثار هنریتان می‌توانید از این نرم افزار استفاده کنید. حالا اگر می‌خواهید در کارتان سنگ تمام گذاشته باشید، می‌توانید برای اثرتان از میان الگوهای تلویزیونی و یا پشت زمینه‌های فیلم‌ها نیز به سلیقه خود انتخاب کنید.
لینک دانلود

Pinnacle Studio

از آن‌جایی که که iMovie در کار خود فوق‌العاده است، از این رو مطمئناً اشتیاق بیشتری نسبت به استفاده مداوم از آن بوجود می‌آید.
بنابراین اگر شما به دنبال آن هستید که به سطح بعدی و بالاتر آن گام بردارید، حالا وقت آن است که Pinnacle Studio را امتحان کنید. این ویرایشگر با سابقه طولانی که دارد –  نسخه رومیزی (desktop ) آن حدوداً از  سال 1990 وجود داشته – تغییر و تحول بیشتر و پیچیده‌تری‌ بین کلیپ‌ها و برخی آثار تفننى تصویر در تصویر اضافه می‌کند ( بعضی از آن‌ها در برنامه‌های خریداری شده موجود می‌باشد.)
شما می‌توانید محل قرار گرفتن عناوین و زیرنویس‌ها را خودتان تعیین کنید، همچنین از فایل‌ها و عکس‌های قابل دریافت و ایمپورت خود نیز می‌توانید استفاده کنید. اگر کمی صبر کنید چیزهای بیشتری برای شما داریم.
لینک دانلود

VidTrim

برای داشتن iMovie  و Pinnacle Studio  بر روی سیستم‌های اندروید مشکلی وجود ندارد و جای هیچ نگرانی نیست، اما VidTrim تنها با کلیپ‌های تکی گوشی و یا دستگاه‌های دیگر شما می‌تواند به خوبی هماهنگ شود و کار کند. با این نرم افزار شما می‌توانید یک زیرنوس خیلی مرتب روی کلیپتان داشته باشید، موسیقی به آن اضافه کنید و بعد از هماهنگ کردن آن با سیستم عامل، نتیجه را به صورت یک MP4 بیرون بدهید. با پرداخت 2،45 یورو می‌توانید این نرم افزار را خریداری کنید، البته نسخه رایگان آن هم وجود دارد.
لینک دانلود

Movie Edit Touch
این نرم افزار نشان می‌دهد که ویندوز  8  قدرت این را دارد که به سیستم آندروید و یا حتی iOS ضربه بزند. این ویژگی برجسته یک نرم افزار ویرایش ویدئو است که بیشتر شبیه به iMovie عمل می‌کند. این نرم افزار به شما امکان ویرایش قاب به قاب، اتصال کلیپ‌ها با اعمال تغییراتی منظم و دقیق، اضافه کردن عنوان و موسیقی متن و نهایتاً پدید آوردن اثری با کیفیت یک فیلم HD را می‌دهد. در یک جمله بسیار قدرتمند و مؤثر عمل می‌کند.
لینک دانلود

VideoFX Live

این برنامه ویرایشی واقعاً شگفت انگیز است. اگر توانستید  نسخه رایگان این برنامه را پیدا کنید و گرنه می‌توانید آن را در میان سایر برنامه‌های قابل خرید داشته باشید. شما همچنین می‌توانید دستگاه‌ها را با هم  هماهنگ کنید و از یک صحنه از زوایای مختلف چندین عکس بگیریدو آن‌ها را در فیلم خود بگنجانید.
لینک دانلود

VideoShow: Video Editor & Maker
در این نرم‌افزار تعدادی ویژگی‌ ویرایشی بسیار دقیق و غیر منتظره‌ وجود دارد، مثل قابلیت مشخص کردن یک بخش خاص از یک آهنگ برای برگرداندن آهنگ. علاوه بر این آزادی شما برای تغییر اندازه، سبک، رنگ‌بندی و موقعیت عناوین در این نرم‌ افزار بسیار کاربردی و مؤثر به نظر می‌رسد. ضعف عمده این برنامه عدم امکان ایجاد تغییرات کلی و جابه‌جاییست.
لینک دانلود

ماجده محمدی

برگرفته از
نرم افزارهای ویرایش فیلم
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه